Спеціально для гіпершоу «МАСКА», прем’єру якого телеканал «Україна» покаже вже 16 січня о 21:00, художники з костюмів розробили унікальну версію найпопулярнішого персонажа шоу в усьому світі – Лева. В українській адаптації світового бестселера The Masked Singer перед глядачами постане загадковий і ефектний легендарний чорний Лев.

Найкращі художники з костюмів нашої країни – Леся Патока і Назар Дідик спеціально для зіркового шоу-детективу «МАСКА» розробили неймовірні видовищні костюми, яких ще не було на вітчизняному ТБ. Костюм Лева, символу популярного формату The Masked Singer, в українській версії шоу був затверджений останнім, але у героя є своя унікальна історія.

«Ми вивчили всі маски, які були представлені в усіх країнах, і зрозуміли, що був і білий лев, і золотий, і воєнізований… ми ж хотіли запропонувати свою оригінальну інтерпретацію цього костюма. І ось моя команда згадала, що існує легенда про чорного лева. Але насправді, це міф такий же, як про єдинорогів – всі про них чули, але ніхто не бачив», – поділилась художниця з костюмів оригінального шоу «МАСКА» Леся Патока.

Голова героя виглядає дуже ефектно, чого художники домагались неймовірно довго, адже всі матеріали були замовлені в країнах Східної Азії. І тільки на створення гриви знадобилось більше 80 перук і шиньйонів різних відтінків чорного.

В шоу «МАСКА» на каналі «Україна» візьме участь міжнародна знаменитість

«Наш Лев унікальний, тому ми хотіли, щоб він виблискував, мерехтів своєю розкішною гривою на заздрість всім виробникам засобів для волосся, – сміючись, розповіла Леся Патока. – У нього нарощене хутро, поверх якого ми наростили перуки. Також ми придбали дуже класну срібну нитку, яку вставили в його шевелюру, і зробили йому срібний локон, який називаємо «локоном пристрасті».

Насправді цей локон дає глядачам підказку – герой досить зрілий, досвідчений чоловік, який пізнав життя. До того ж Лев неймовірно талановитий, у чому глядачі каналу «Україна» зможуть переконається зовсім скоро, а ще це дуже стильний персонаж.

«Референсом його костюму служив Dolce & Gabbana, і над ним майстри працювали близько місяця, викладаючи ці візерунки і створюючи йому всілякі унікальні вензелі. В результаті у нас вийшов розкішний оксамитовий костюм, повністю покритий золотими нашивками ручної роботи», – поділилась художниця з костюмів.

Нагадаємо, український проєкт «МАСКА» на каналі «Україна» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Але їхні особи – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Дивіться прем’єру оригінального шоу «МАСКА» цієї суботи о 21:00 на телеканалі «Україна».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий