Щорічна Aprize Music Awards представила лонг-лист 2020 року. Статуетку за найкращий реліз року можуть отримати як відомі артисти на кшталт DakhaBrakha, Alina Pash, Ivan Dorn, так і нові — Alexander Seleznov, Ragapop, The Lazy Jesus та інші.

2020 рік, попри карантин, був багатий на лонгплеї (LP) та мініальбоми(EP). Аби сформувати лонг-лист експерти  прослухали понад 600 нових релізів, і лише 50 з них сформували список альбомів, за які голосуватиме аудиторія цього року.

Особливістю Aprize є те, що крім рішення експертного журі, на голосування також впливатиме думка аудиторії. Проголосувати за улюбленого артиста, ознайомитись з лонг-листом та допомогти обрати найкращий реліз року може кожен відсьогодні до 14 лютого на — aprize.com.ua

До слова, у ювілейному сезоні організатори премії проводять онлайн концерти із номінантами, які за незалежною думкою експертного журі варті отримати нагороду цього року. Це спроба розкрити відомих артистів із нового боку, а для когось  вперше  виступити на широку аудиторію. У новому епізоді гурт ALLOISE знайомить зі своїм новим альбомом Bare Nerve. Це шість яскравих пісень про любов, ненависть та стосунки.

Нагадаємо, що музична премія Aprize була заснована у 2016 році. Статуетку скульптора Максима Мірнова за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом «Шлях», MARU — «1», Onuka за реліз Mozaïka та Alyona Alyona за альбом «Пушка».

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар