Співачка, яка лише увірвалася в український шоу бізнес, вже готова представити глядачам свою авторську концертну програму.

Студійний Live від SEMYOKHINA — живий виступ без глядачів, в якому взяли участь топові музиканти, що добре відомі співпрацею з такими артистами як: LOBODA, MARUV, MONATIK, Макс Барських, ВИАГРА, НеАнгели, TAMERLAN & ALENA, Анна Седокова, Tarabarova і ін.

У соцмережах та на YouTube каналі SEMYOKHINA 15 січня буде опублікований Live на пісню «Лучший Бывший», а вже 22 січня — повна версія концерту.

Навіть в умовах локдауна SEMYOKHINA продовжує творити і це лише частина вже готової концертної програми.

«В якийсь момент ми зрозуміли, що в нас є матеріал і вже хочеться його показати глядачам, слухачам, а ще більше нам в час карантину не вистачало сцени. І ми з моїми музикантами, друзями вирішили його влаштувати — і все це відзняти наживо. Ось так і відіграли емоційно міні концерт і тепер хочемо представити його слухачам».

Як розповідає SEMYOKHINA — у неї вже майже готовий альбом та ще один відзнятий відео кліп. І ці всі напрацювання чекають лише свого часу. Артистка обіцяє, що все лише попереду.

Вже цієї весни в планах у співачки концерт у столиці та тур містами України.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий