На телеканалі ТЕТ ульотні мультфільми для гарного настрою! По буднях з 18 по 22 січня о 12:15 дивись мультики про подорожі у часі, пошук вірних друзів та перешкоди на шляху справжнього кохання.

У понеділок о 12:15 — м/ф «Втеча з джунглів»

Під час екскурсії в стародавню печеру ведмеді Брайр і Брембл разом з дроворубом Віком раптово опиняються в доісторичному минулому. Туди їх заманює маленький блакитний метелик, який, на перший погляд, здавався ще одним давнім експонатом.

Щоб повернутися назад, їм доведеться пережити неймовірні пригоди: зіткнутися з величезними хижими птахами, гігантськими черепахами та іншими невідомими й небезпечними мешканцями первісних джунглів. Але головне — знайти нових друзів, а з їхньою допомогою і дорогу додому.

У вівторок о 12:15 — м/ф «Пташині пригоди» 

Мале пташеня Рижик ще не встигло навчитися літати, як прийшов час мігрувати на південь. Усі його родичі полетіли подалі від холодної зими, але Рижик відстав від них ще з самого початку.

Йому доведеться пережити арктичну зиму, перемогти ворогів і стати сильним, щоб возз’єднатися з сім’єю, коли настане весна…

У середу о 12:15 — м/ф «Пташиний ульот»

У середу о 12:15 дивимося історію горобчика Річарда, який залишився без батьків. Малюка підбирає лелека, яка вирішує прихистити бідолашне пташеня.

Річард росте разом з іншими лелеками: ловить рибу, вчиться літати і спати, стоячи на одній лапці. Але восени настає час мігрувати на південь, в теплі краї, і лелеки вважають, що юний горобець не впорається з таким складним перельотом. Втім, Річард вірить, що йому вдасться здолати далекий шлях до нового дому.

У четвер о 12:15 — м/ф «Покахонтас»

Класика студії Disney, б’ємося об заклад, в дитинстві це був один з твоїх улюблених мультфільмів. Покахонтас — донька індіанського вождя, зустрічає Джона Сміта, ватажка блідолицих, які припливли до кораблів Америки за золотом та коштовностями.

Вони закохуються один в одного, але не можуть бути разом, поки їхні народи ворогують.

У п’ятницю о 12:15 — м/ф «Король Лев» 

Якщо попередній мультфільм був одним з улюблених, то цей, беззаперечно, на першому місці!

Історія повторюється і все з’єднується у великий цикл життя — так вчив маленького сина Сімбу, король савани, лев Муфаса. Левеняті за кілька років судилося продовжити справу батька і стати новим королем савани. Та жорстокий брат Муфаси, Шрам, скидає короля зі скелі і Сімбі доводиться тікати у джунглі.

Скоро в його житті з’являється двоє відданих друзів — кабан Пумба і сурикат Тімон.

Акуна матата, це буде неймовірна подорож джунглями!

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар