Щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна» виходять прем’єрні випуски масштабного шоу «МАСКА». У першому ефірі глядачі побачили 8 неймовірних виступів, кожен з яких викликав палкі овації та тисячі запитань. Одним із найбільших перформансів було названо номер Дракона, який своїми загадками і виконанням пісні «Ты меня любишь» Олександра Сєрова остаточно заплутав детективів.

З’явившись на сцені Дракон, образ якого художниця з костюмів Леся Патока назвала найдорожчим в шоу «МАСКА», одразу викликав бурю овацій. А зіркові детективи не стримались і почали озвучувати здогадки, хто б міг ховатись під маскою вірного сім’янина і супергероя – Дракона.

«Вау! У мене аж мурашки пішли шкірою, це просто неймовірний костюм! Це точно чоловік, тому що підказали, що вірний сім’янин, а оскільки в нього роги, то жінка, мабуть, не така вірна, – сміючись, поділилась Оля Полякова в ефірі каналу «Україна». – Можливо, Василь Вірастюк або Павло Зібров! Хоча це може бути і висока жінка, може, це Маша Єфросініна?»

Думки Андрія Данилка були досить двоякі, спочатку він був впевнений, що під костюмом Дракона приховується Потап, проте пізніше він зазначив, що це може бути Олег Винник. А от NK | Настя Каменських зазначила, що її чоловік не зміг би приховати від неї такий великий секрет.

«Він би мені сказав! Я знаю, що робити зі своїм чоловіком, щоб він все розповів, – поділилась NK | Настя Каменських у шоу «МАСКА». – Я хочу зазначити, що сам персонаж дуже схожий на Сергія Бабкіна».

Проте поки особистість, яка ховається під фантастичною маскою Дракона, залишається загадкою. Чекаємо нових підказок і номерів героя в наступних випусках шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

Дивіться прем’єру оригінального шоу «МАСКА» цієї суботи о 21:00 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий