Модель зі світовим ім’ям і ведуча «Супер Топ-моделі по-українськи» (Новий канал) рідко говорить про свого чоловіка-американця Джейсона Капоне, але заради інтерв’ю з Машею Єфросініною зробила виняток.

Алла Костромічова не лише ведуча Нового каналу і топ-модель, а й успішний блогер з мільйонною аудиторією в Instagram. Зі своїми підписниками дівчина говорить практично про все: подорожі, книги, косметику, здоров’я, догляд за тілом. А от про чоловіка-американця Джейсона Капоне Алла розповідає дуже рідко. Але в розмові з Машею Єфросініною Костромічова зізналася: у відносинах її коханий кардинально змінився.

– Усі друзі кажуть, що я дуже змінила Джейсона, до стосунків зі мною він був іншою людиною. Пом’якшав, і тепер більш схильний до обговорення якихось речей. Трохи зійшла маска, на яку я «повелася». Мені хотілося такого мужика-мужика, а він всередині м’який, дещо невпевнений, але дуже це приховує, – зізналася Алла. – Я лише зараз його розкусила.

І хоча пара не завжди сходиться в побутових питаннях, вони можуть знайти компроміс.

– У мене вічний безлад, творчий хаос. Джейсон цього дуже не любить, тож наші стосунки рятує хатня робітниця, яка наводить лад. При цьому він віддав свій офіс під мій гардероб, коли я до нього переїжджала. Лише після цього можна було говорити йому «так», – сміється ведуча Нового каналу.

Більше одкровень від Алли Костромічової про життя з чоловіком-мільйонером – у відвертому інтерв’ю Маші Єфросініній у рамках її YouTube-проекту «Экзамен на откровенность»:

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар