15 лютого на телеканалі ТЕТ відбудеться прем’єра улюблених і нових серій ситкому «Батько рулить», який є адаптацією американського Man with a plan від каналу CBS з Меттом Лебланом. Ми поспілкувалися з актором серіалу Володимиром Борисовим і попросили поділитися враженнями від зйомок.

— Які епізоди в серіалі вам здалися особливо смішними?

— Якщо чесно, мені важко виділити щось одне, адже таких епізодів багато. Перше, що спадає на думку – коли ми були в футболках Brazzers, я її вдягнув через незнання, а тільки потім зрозумів, що це, м’яко кажучи, злегка недоречно. До речі, потім я згадав, що в ній ще й до церкви ходив, такий гострий жарт вийшов. Ще мені дуже сподобався епізод, де ми били колекційні тарілки, було якось по-дитячому весело.

— Розкажіть про найкумедніший випадок, який стався з вами на майданчику під час зйомок.

— Знімальний процес, особливо в комедіях, завжди проходить легко і смішно. Зазвичай, потім у всієї знімальної команди залишається багато спогадів і жартів, які йдуть в народ. Одного разу на зйомках епізоду, де мій герой медитував, я впав і три дні думав, що зламав ребро – акторське ремесло не завжди безпечне.

Ще мені завжди було смішно, що наш режисер Алла, як маленький бурундучок, постійно під’їдала нашу реквізитну їжу. Звичайно, я не міг її не підколювати, тому при ній і реквізиторах жартував про несвіжість їжі. Вам треба було бачити її вираз обличчя (сміється)

— Ви частіше знімаєтеся в комедіях, а хотіли б спробувати себе в якомусь іншому жанрі або амплуа?

— Звичайно, так. Будь-яка нова роль – це експеримент, виклик, чи зможеш перемогти себе і вжитися в роль, не маючи акторської освіти.

Вмикай телеканал ТЕТ всією сім’єю по буднях о 18:15 і насолоджуйся улюбленими і новими серіями «Батько рулить»!

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий