Ведуча Нового каналу Олена-Крістіна Лебідь відкрила завісу таємниці над новим сезоном проекту-викриття.

Шостий сезон «Аферистів в сітях» уже відзняли, а значить, зовсім скоро глядачі Нового каналу побачать нові викриття, перевірки на вірність і, звісно ж, традиційні фокуси! Цього разу в центрі уваги ведучої Олени-Крістіни Лебідь – телефонні афери.

– Це те, з чим постійно стикається кожен з нас. Дзвінки з псевдобанків, псевдосмс: «Ви виграли авто/квартиру/400 тисяч грн!!!», телефонні обмани на сайтах продажу («Надішли мені заставу, а я тобі – паспорт!») та інше, – каже ведуча Нового каналу. – Такого добра – хоч греблю гати. У шостому сезоні «Аферистів в сітях» глядач побачить багато подібних схем.

Від деяких розслідувань команди «Аферистів…» кров холоне в жилах. Лише подумайте: людей можуть обдурити навіть… у клініках!

– Глядач дізнається, що приховується за привабливою пропозицією ізраїльської клініки за 7 тисяч євро на тиждень взяти участь у їхньому експерименті. В якому ж експерименті? Обіцяю, у вас буде шок! – інтригує Олена-Крістіна Лебідь. – А ще ви дізнаєтеся, чому не варто радіти, коли кавалер на першому ж побаченні дарує 100 тисяч гривень – адже зрештою можна залишитися навіть без туфель!

Вперше за всі роки існування проекту на зйомки змогли потрапити звичайні глядачі. Вони пройшли кастинг на найкращий фокус. Переможці опинилися по той бік екрану.

– Ідея зняти глядачів у кадрі з’явилася просто з мого життя. Знаєте, що кажуть всі, хто підходить до мене на вулиці? «Ваша програма – бомба! І фокуси – вогонь! Ми вдома гостям показували – вони впали зі стільця! Тож тепер ми теж можемо забабахати вам фокус!» І як повалили до мене в особисті повідомлення глядачі, які пропонували, щоб я показала їхній фокус… – усміхається ведуча Нового каналу. – Подумала: «Стоп! Якщо вони так класно і вправно це роблять, чому б їм самим не здивувати нашу аудиторію і мене?» Це був такий собі виклик від глядачів, і ми його прийняли. У шостому сезоні сидіти з квадратними очима за барною стійкою буде не лише наш бармен Саша, а й я.

Дивіться шостий сезон «Аферистів в сітях» уже цієї весни на Новому каналі!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий