Близько 20 років тому експерт модельного реаліті Нового каналу грав у театрі «ДАХ».

Здавалося б, що спільного між Сергієм Нікітюком з «Супер Топ-моделі по-українськи» (Новий канал) і всесвітньо відомим етно-гуртом «ДахаБраха»? Відповідь проста: робота з українським режисером і засновником незалежного театру «ДАХ» Владиславом Троїцьким.

— У 2001 році Влад Троїцький робив набір на ролі серед всіх охочих. Я тоді навчався на останньому курсі історичного факультету та півроку займався своїми справами — саме стільки часу виділили на написання диплому, — згадує Сергій Нікітюк. — На набір до Троїцького мене затягла одногрупниця. Туди прийшло чоловік 30. На ролі вибрали мене, мою одногрупницю і ще одну дівчинку.

Так Сергій Нікітюк потрапив у дуже складний спектакль про смерть за драмою Олександра Островського «Василиса Мелентьєва» про одну з дружин Івана Грозного.

— У мене було дві ролі — я грав Івана Грозного і його слугу, не йдучи зі сцени і не змінюючи костюм. Дівчата йшли зі сцени, а я був там весь час — вбивав, гвалтував, поневолював, — сміється експерт модельного реаліті Нового каналу. — Ми готували виставу сім місяців, репетирували три рази в тиждень. Відіграли спектаклів п’ять. І я, до речі, жодного разу не збився.

Більше цікавих історій від Сергія Нікітюка та акторки серіалу Нового каналу «Перші ластівки. Zалежні» Анастасії Пустовіт — у свіжому випуску «Предметки».

 

До речі, подивитися всі серії «Перших ластівок. Zалежні» можна ексклюзивно на стрімінговому сервісі sweet.tv.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар