В останній тиждень січня на ТЕТ потіш себе позитивними емоціями.

Понеділок-вівторок о 12:15 — «Братик ведмедик» 1-2 

Правило перше: ніколи не гніви Великих Духів. Правило друге: особливо, якщо живеш у кам’яному віці.

Головний герой Кенаї вирішив, що правила придумали, щоб їх порушувати, і за це духи предків перетворили його на ведмедя.

У першій частині мультику, в понеділок о 12:15 на ТЕТ, Кенаї спробує повернутися назад у людську подобу, а допоможе йому в цьому маленьке ведмежатко Кода. А вже у другій частині, у вівторок о 12:15 на ТЕТ, зустріне кохання усього життя, дівчину Ніту. Кенаї потрібен їй для того, щоб зруйнувати амулет, який заважає їй одружитися з нареченим.

Дорогою до водоспаду, де амулет необхідно спалити, Кенаї і Ніта сильно зближуються, згадуючи пригоди дитинства. Тепер вони не знають, чи справді треба знищувати особливий амулет.

У середу о 20:00 — «Марсіанин»

Батьки, які іноді забували своїх дітей в торгівельних центрах чи супермаркетах — цей фільм для вас. Тому що головного героя, Марка Вотні, випадково забули на Марсі. Як тобі таке, Ілон Маск?

Зв’язок з Землею та кораблем його команди відсутній, але житловий модуль повністю функціонує. Марк вирішує протягти на існуючих запасах наступні 4 роки до прильоту місії «Арес-4».

У четвер о 12:15 — «Геркулес» 

Якщо Геркулес не спускався за тобою у загробний світ і не бився з Аїдом за твою безсмертну душу — тоді ти не Мег, героїня мультфільму «Геркулес». На цю парочку можна було б дивитися вічно, якби у мультику не було ще стільки класних героїв.

Ми побігли дивитися, вже у четвер о 12:15 на ТЕТ мультик «Геркулес». І ти не пропусти, сам Зевс запрошував.

У п’ятницю о 12:15 — «Секрет Робінсонів» 

Юний винахідник Льюїс вирушає у подорож в часі, щоб познайомитись із сім’єю, яку він не знав до цього. У фантастичному світі 2037 року жаби хіп-хопери і собаки у сонячних окулярах – таке ж звичне явище, як і балакучі динозаври.

Завдяки дивовижній випадковості Льюїс відкриває, що доля майбутнього знаходиться в його руках. Але він не може врятувати сам — йому знадобиться допомога надзвичайної сім’ї Робінсонів, які навчать його рухатися тільки вперед, ніколи не відступати і завжди вірити у власні сили.

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар