Народна артистка України, екс-міністр культури Оксана Білозір привітала українців з Днем Соборності (22 січня), розповіла про трагічні події у її родині та запропонувала послухати сумну пісню «Пливе кача».

«День соборності…🇺🇦 Скільки поколінь українців боролися за нашу Святу Земличеньку, за Волю та право мати свою державу… Своє власне родинне вогнище, за свою Церкву та Віру… І моя родина, кожне покоління складали свою жертву Україні…

Мій дідо Йосип — розкуркулений і вивезений, мій тато Володимир — політв’язень сталінських таборів… Мій чоловік Ігор — підступно убитий уже у незалежній Україні за свої пісні українською мовою… Я пережила замах на своє життя, перебуваючи на посаді міністра культури (Господь Милосердний був біля мене️)…

І сьогодні скількох уже жертв забрала наша війна??? Скільки ще потрібно віддати?.. Господи Милосердний! Почуй наші щирі молитви у цей час, коли Небо відкрите. Довіряємо Тобі, бо на все Воля Твоя Святая!!!

P.S. Ми цю пісню співали у кінці 80-х років, коли її ще не можна було виконувати. Не пройшло і 25 років, як вона залунала на Майдані 2014 р.

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий