Виявляється, кожні півкіло зайвого жиру містять кілометр кровоносних судин, які постійно треба підживлювати киснем, поживними речовинами та вітамінами. Марія Мельник і Григорій Герман у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» розповіли, чи існує ідеальна вага і що впливає на її утворення.   

За статистикою – близько вісімдесяти відсотків жінок незадоволені своєю вагою! Більшість із них постійно знаходять у собі зайві кілограми. Менша частина, навпаки, прагне набрати масу. Та хай там як, кожна хоче бачити ідеальні цифри на вагах. Проте, на цей чинник впливає щонайменше 3 складники: їжа, яку ми вживаємо, довкілля і, звичайно ж, гени.

«Гени, які викликають схильність до ожиріння, насправді були необхідні в еволюційному процесі», – пояснює генетик Олексій Кашин в ефірі каналу «Україна».

Наприклад, у середньовіччі їжі на всіх не вистачало, тому люди були маленькими і худенькими. А умовні «стандарти» з’явилися лише у 1946 році. Тож, якщо нині за розмірною сіткою «S» став для вас замалий, не поспішайте катувати себе дієтами.

«Ми з’їдаємо в n-кількість разів більше їжі, ніж з’їдали в Середньовіччя, тому організм, який отримує ці ресурси, відповідно отримує сигнал – можна рости, і так з кожним поколінням ми стаємо більшими», – розповів генетик.

А ще вага людини змінюється з віком, і цей факт легше прийняти, аніж змінити.

Проте ні гени, ні вік не впливають так сильно, як наше паливо – їжа. При неправильному харчуванні легко втратити вагу або ж, навпаки, набрати. І перший, і другий варіант небезпечний для здоров’я. При недостатній вазі люди часто відчувають занепокоєння або навіть депресію. При зайвій вазі – мають проблеми з серцево-судинною системою. Щоб розірвати це коло, треба знайти правильну масу свого тіла.

«Можна дотримуватися індексу маси тіла. Його формула досить проста – вашу фактичну вагу в кілограмах треба поділити на зріст у квадраті в метрах, і якщо ви отримали значення 23-24, то вважайте, що ви маєте ідеальну вагу тіла», – пояснила дієтологиня Яна Кравченко в програмі «Ранок з Україною».

Та цей метод дієвий лише на 65%. І не завжди більша чи менша вага за цією системою буде проблемою саме для вас. Головне, щоб вам було комфортно.

«Ідеально, звичайно, якщо ви будете зважуватись на вагах-аналізаторах, які покажуть, який у вас відсоток жиру і відсоток м’язів. Якщо багато м’язової тканини – ви маєте метаболізм на рівні киплячого чайника. Якщо мало м’язової тканини, то все ледве-ледве булькає і всі процеси відбуваються відповідно», – розповіла дієтологиня.

Коли вже визначилися зі своєю ідеальною вагою, залишилося її зберегти. І тут важливі калорії, які ви споживаєте і витрачаєте. Якщо їх буде однакова кількість, то ваша вага не зміниться. Головне, щоб продукти були корисними.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оставьте ваш комментарий