24 січня головний гумористичний майданчик країни відзначає день народження. Найдоросліший телеканал групи 1+1 Media, який розпочав мовлення у 1992 році, поділився своїми здобутками та планами на 2021 рік.

У новому році вийде чимало продовжень вже відомих всім українцям продуктів, оскільки вони користуються популярністю у телеглядачів.

Вже 15 лютого відбудеться прем’єра улюблених та нових серій «Батько рулить», дванадцятого сезону «Одного разу під Полтавою», а також зірково-несерйозно-гламурно-антипафосного шоу «Зірки, чутки та Галлівуд», якого так не вистачало шоу-бізнесу.

ТЕТ входить у список небагатьох каналів, які прагнуть наповнювати сітку українським контентом, тому демонструє не більше 30% закупного продукту.

Також канал активно просуває власний кінопоказ, тому у весняному сезоні на ТЕТ о 21:15 можна подивитися класику світового кінематографу та відомі мультиплікаційні стрічки.

Все більш популярним телеканал стає і у мережі Інтернет. Він є одним з лідерів серед каналів України за кількістю вподобань в соцмедійному додатку TikTok— їх зараз 1,5 мільйона, має більше 420 тисяч підписників у Instagram та 360 тисяч фолловерів у Viber.

 

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий