Чи знаєте ви, як правильно читається нікнейм експерта модельного реаліті Нового каналу?

Відмітна риса Соні Плакидюк – fashion-фотографа і експерта «Супер Топ-моделі по-українськи» на Новому каналі – невичерпний креатив. Кожен її рух, кожен образ, кожна фраза не схожі на те, що роблять інші люди. З креативом Соня підійшла і до вибору свого нікнейма – moi sofism.

Якщо ви, як і багато шанувальників дівчини, все життя читали її псевдонім як «мой софізм» – поспішаємо приголомшити! Правильне прочитання – «муа софізм». Річ у тім, що дівчина придумала цей псевдонім ще в 14 років, коли в моді було все французьке. Прізвище Плакидюк Соні не надто подобалася, тому вона вирішила вигадала щось таке – нік, який запам’ятовується і який можна було використовувати на спеціалізованих сайтах для фотографів і в якості вотермарки.

– Мені завжди подобалося, що софісти використовували гру слів як зброю і могли помилковим висновком завернути будь-яку думку. До того ж, Соня і софізм – співзвучні слова, – пояснила Соня колезі по модельному реаліті Нового каналу Сергію Нікітюку в пост-шоу «Предметка». – Я не дуже добре знала французьку мову, тому мені здавалося, що конструкція moi sofism означає «я – софізм». Пізніше дізналася, що там має бути інше відмінювання – je suis sofism, але міняти псевдонім було пізно.

Помилка у формулюванні пішла Плакидюк лише на користь – їй вдалося створити унікальний псевдонім, за яким її знає вся країна.

– Мені навіть пощастило, що цієї конструкції не існувало в грамотній французькій, можна сказати, я з нуля створила бренд. І не було жодних проблем із реєстрацією сайту й торгової марки moi sofism, – додала Соня.

Курйози зі зйомок, стосунки з експертами модельного реаліті Нового каналу та інші залаштункові секрети – в пост-шоу «Предметка» з Сонею Плакидюк: https://www.youtube.com/watch?v=XKUA1APYVYk&t=140s

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий