Відомий укераїнський кулінар, шеф-кухар, ресторатор, амбасадор  Євген Клопотенко зізнался, що його компліменти жінкам відрізняються від звичайних. І сприйняти такі компліменти взмозі дівчата, які мають інтелект та почуття гумору!

Євген Клопотенко похвалився найшвидшими руками в країні: що вони вміють? 

Як написав Євген Клопотенко у своєму блозі, «Мій рот у цих ситуаціях дуже дивно поводиться. Я тупо озвучую те, що привернуло мою увагу та іноді забуваю пропустити це через фільтр здорового глузду. Тому я вирішив перекласти на людську мову свої найпопулярніші компліменти. Для всіх моїх знайомих жінок. Минулих, теперішніх та майбутніх».

Отже:

✔️Ти як диван, на тобі хочеться лежати — означає, що одяг жінки зроблений з м’якої та приємної на дотик тканини.
✔️У тебе гарний верхній одяг — це означає, що одяг, який комплексно знаходиться на верхній частині тіла, дуже красиво виглядає.
✔️У тебе сідниці, як вершкове масло (якщо жінка у шкіряних штанях) — це означає, що штані мають дуже прикольну глянцеву поверхню.
✔️Шо по губах/шо по нігтях? — це означає, що жінка має яскраво нафарбовані губи/нігті, я це помітив, і мені дуже подобається.
✔️Шо не так з волоссям? — це означає, що жінка змінила зачіску, і на мою думку, їй личить.
✔️У тебе фольга у вухах — це означає, що у жінки гарні сережки з цікавою фактурою.
✔️О, ти зелена/червона/жовта/будь-якого іншого кольору — це означає, що я помітив, що жінка склала собі весь образ з якогось певного кольору, і це виглядає дуже цікаво.

«Зараз навчився після кожної своєї нєлєпої фрази додавати «тобі красиво», це зменшує градус конфузу. А взагалі, виходячи з того, що я зміг вижити, думаю, глибоко в душі жінкам подобаються такі прибацнуті компліменти. Цьом», — завершує Євген Клопотенко. Фото: https://www.instagram.com/klopotenko/

Рубрики: Блоги Звезды

Оставьте ваш комментарий