Що вибирають Саша Педан, Вова Шумко та Костя Трембовецький – адреналін чи релакс?

До кінця календарної зими залишається трохи більше місяця. Якщо ви не відпочили під час зимових свят, саме час це зробити. Тим більше, локдаун позаду. Та й ціни, на відміну від високого новорічно-різдвяного сезону, вже не так кусаються. А де люблять відпочивати взимку ведучий та учасники Improv Live Show (Новий канал)?

Саша Педан обирає адреналін

– Вкотре переконуюся й доводжу, що Карпати – це не лише Буковель, – розповідає ведучий Нового каналу. – Курортів значно більше: на будь-який смак і бюджет, з різною висотою гір і трасами. Є курорти для новачків, професіоналів і фрірайду (катання на сноуборді або гірських лижах поза підготовленими трасами – прим. ред). Мій список улюблених напрямків – Пилипець, Подобовець, Славське, Драгобрат, Буковель. Не лінуйтеся, почитайте про ці курорти. Паралельно, якщо ви їдете в Карпати, можете зупиниться на один день у Львові. Там завжди є чим зайнятися. Місто претендує на статус гастрономічної столиці України. Там дуже багато крутих ресторанів. Взимку, незалежно від місяця, панує різдвяна атмосфера. Після Карпат можна заїхати в Ужгород. Обожнюю це місто. Маленьке й абсолютно європейське, воно порадує гостинністю, смачною і неординарною їжею з угорськими та словацькими стравами. Плюс, низькі ціни теж приємно здивують. А можна вибрати зовсім інший напрямок – поїхати до моря, до Одеси. Коли ти бачиш хвилі і чуєш крик чайок, настрій поліпшується. Та й кількість ресторанів і визначних пам’яток, які можна подивитися в Одесі, зашкалює. Тут точно не засумуєш!

Вова Шумко шукає зимову казку

– Багато хто в таку пору вибирає теплі краї – Таїланд, Балі, Єгипет. Але це не моя історія, – усміхається учасник Improv Live Show. – Як на мене, якщо на дворі зима, потрібно максимально кайфонути від неї. Якби я зараз поїхав відпочивати, рвонув би туди, де панує справжня зима, де є казка. Дуже люблю передноворічну, новорічну і постноворічну атмосферу. Я поїхав би до Скандинавії. Хочу потрапити до Лапландії просто до Санта Клауса. Або хоча б у Карпати.

Костя Трембовецький перезавантажується на самоті

– Особисто для мене Карпати – це джерело енергії, – зізнається зірка Нового каналу. – Дуже раджу всім спробувати поїхати туди самому. Без друзів, колег, сім’ї. Просто усамітнитися з неймовірної краси природою. Це щось середнє між медитацією і психотерапією. При нинішніх швидкостях життя таке перезавантаження нікому не завадить. А ще це не дуже дорого, адже не потрібно їхати на гірськолижні курорти, а можна орендувати якийсь маленький будиночок, наприклад, десь під Славським.

Перезавантажившись, учасники Improv Live Show готові сипати гумором з екрану ТБ вже цієї весни на Новому каналі.

Рубрики: Звезды Отдых

Оставьте ваш комментарий