Кажуть, що цукор та здоров’я – речі несумісні! Але чи дійсно це так? Ведучі «Ранку з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман дізнались, чому людям так подобається їсти солоденьке, які наслідки солодкого обману та що їсти, щоб частіше усміхатися.

Зазвичай саме ласощами або продуктами, де є цукор, люди звикли піднімати собі настрій. І як стверджують психологи, причини цього родом з дитинства.

«Наш перший контакт був саме з солодкою їжею, бо материнське молоко – солодке, – пояснила психологиня Оксана Сашенко в ефірі каналу «Україна». – Коли ми з’їдаємо цукерку чи кексик – з’являється почуття, що нас долюбили, допестили, хоча насправді, ефект доволі недовготривалий».

Але крім психологічної залежності від солодкого, є ще й медичне пояснення, пов’язане з гормоном радості, що виділяється при споживанні продуктів зі вмістом цукру.

«Коли ми з’їдаємо щось солодке, наш мозок реагує і 5% гормону радості відразу сигналізує про це, але це щастя дуже швидко минає – 20 хвилин і настрій знову поганий. Виходить, що ми знову хочемо такого ж рівня ендорфінів, такого ж рівня щастя і радості», – розповіла дієтологиня Людмила Гончарова в програмі «Ранок з Україною».

За швидке щастя доводиться дорого платити! Цукор – це справжній наркотик: що більше його їси, то більше хочеться і важче відмовитися. А надлишок його в організмі призводить не лише до ожиріння, а й до діабету, пухлин та розсіяного склерозу.

Але вихід є – для того щоб підняти собі настрій на довготривалий період, є продукти, які своєю назвою та виглядом не асоціюються з настроєм, проте експерти стверджують – ефект від них набагато корисніший.

«Якщо ми з’їдаємо такі продукти як бобові, каші, фрукти, риба, горіхи, то маємо пролонгований ефект, тому що працює не лише мозок, а і кишківник, який виділяє 95% гормону радості, і ефект триває цілих 4 години», – розповіла дієтологиня.

Так, бобових на день можна з’їдати не більше ніж 100 грамів, їх найкраще відварити і споживати як гарнір, добова норма горіхів – 40 грамів, рибу можна їсти не щоденно, запікаючи або малосольну різати по шматочку на бутерброди. А кашу та фрукти можна взагалі об’єднати воєдино у вигляді ситного та смачного сніданку.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оставьте ваш комментарий