Слідом за Віталієм Тильним, який минулого року позбувся зайвої ваги, новенький учасник «Вар’яти-шоу» (Новий канал) стендап-комік, актор Максим Кравець розказав, як ще до Нового року він «взявся за себе», та яких результатів досягнув.

– Я ніколи не планував худнути, адже мене влаштовували мої ідеальні форми та стан здоров’я, – зізнається Максим. – Проте нещодавно з’явилася задишка, фізична та моральна втома, а ще небажання жити. Спочатку я це списав на понеділок (усміхається). Та коли прийшли аналізи і самі сказали: «Тобі скоро пізно буде займатися здоров’ям. А в тебе дружина, діти, «Вар’яти». Ти хочеш залишити їх сиротами?» Я послухався аналізів, і почалося.

Максим каже, що насамперед він відмовився від алкоголя.

– І після цього моя вага знизилась із 126 кг до 117 кг, – розповідає актор. – Без дієт та фізичних навантажень. Харчування поки що практично не змінилося. Я лише скоротив частоту прийомів їжі з п’яти разів на добу до трьох, але порції стали більшими. А ще перестав їсти після 19:00.

Щодо спорту, то тут все значно складніше.

– Виявилось, якщо 25 років себе запускати, то спорт ти починаєш ненавидіти ще під час переодягання, коли з тебе тече Ніл, – з усмішкою розповідає Максим. – Зал відвідую п’ять разів на тиждень. У понеділок, середу та п’ятницю – силові тренування, у вівторок та четвер – кардіо, басейн, футбол, сквош.

А ще, за словами чоловіка, він щодня себе привчає до дисципліни.

– Прокидаюся рано і лягаю спати рано, – каже Максим. – До речі, тренування відвідую з 7:00 до 08:15. Після них день неймовірно плідний. Не переслідую чітких цілей на зразок «мати сексуальне тіло». Брешу, хочу мати таке тіло, бо в мене його ніколи не було. Адже в 90-ті з такими тілами були проблеми (усміхається). Насправді, я хочу бути здоровим та довше жити, щоб бути з сім’єю і займатися улюбленою роботою.

Нові випуски «Вар’яти-шоу» – з 18 березня о 19:00 на Новому каналі.

Оставьте ваш комментарий