В ексклюзивній рубриці «Зіркові мами» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» мама популярного ведучого Нікіти Добриніна відверто розповіла, як сприйняла новину про пошук сином нареченої в реаліті-шоу і яке враження справила на неї Дарія Квіткова під час знайомства. 

Два роки тому Нікіта Добринін отримав пропозицію шукати кохання на телешоу. Ведучий був упевнений, що мама як завжди його підтримає. Але цього разу все вийшло інакше. Коли Олена Миколаївна почула, що син збирається стати головним героєм телевізійного реаліті-шоу, почала відмовляти його.

«Якщо чесно, я була проти. Не вірила, що на проєкті можна знайти своє кохання, – зізналась мама Нікіти Добриніна Олена Поліщук в ефірі каналу «Україна». – Проте з Дашенькою в нас була любов із першого погляду! Коли я її побачила, зрозуміла – все, моя! Наша! Вона мені дуже сподобалась, хороша дівчина!»

Після такої реакції мами на Дашу в Нікіти не залишилося сумнівів! Вона – та сама! Вже за рік закохані зіграли весілля. Зараз будують власний дім. А мама Олена Миколаївна не може натішитися щастю сина. І залюбки ділиться порадою, як виховати з хлопця справжнього чоловіка.

«Головне – любити дитину, вірити в неї і не заважати. Не заважати їй розкритись, не заважати самостійно зробити правильний вибір, – дала пораду мама ведучого в програмі «Ранок з Україною». – Я завжди знала і вірила, що в нього все вийде. Спочатку виходило не все, але я постійно повторювала йому: «Все вийде і «твоє» завжди буде твоїм. Так і вийшло».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар