15 лютого на телеканалі ТЕТ, головному гумористичному майданчику країни, відбудеться прем’єра 12 сезону популярного ситкому «Одного разу під Полтавою». Режисер Андрій Бурлака поділився, як створювався сезон, які будуть локації і нові образи всіма улюблених героїв.

— Що чекає на глядача у 12 сезоні?

— Чекає експеримент. Несподівано для всіх, Юрчик і Яринка візьмуть кредит і відкриють придорожнє кафе. Як просили нас глядачі – нарешті зима! Хоча під час натурних зйомок сніг, на жаль, трохи розтанув.

— Виходить, будуть нові локації?

— Так. Майже весь час герої проведуть в кафе. Частину старих локацій ви не побачите, але це не означає, що вони не повернуться в наступних сезонах.

Старі герої приміряють на себе нові образи, чи будуть нові персонажі?

— Два в одному. Юра і Яринка освоять професію бармена і офіціанта. З’явиться Кухар – це новий персонаж. Кум візьме в оренду старий автомобіль – потертий «пиріжок». Дільничний перейде на іншу роботу і у нього з’явиться напарниця.

— Чого чекати від нових героїв?

— Нових історій. Нових проблем і поворотів у стосунках.

Частина старих героїв відійде на другий план. Так, дитина Юри і Яринки – Ярчик, залишиться у тещі, поки батьки зайняті кафе. До того ж, в деяких серіях нас чекає любов, у Яринки з’явиться шанувальник і Кухар на якийсь час закохається в… хоча, самі все побачите.

З якими труднощами зіткнулися під час зйомок?

— Пам’ятайте жахливу ожеледицю? Ми в цей час знімали на вулиці. Дощ на акторах застигав прямо в кадрі. Вони перетворювалися в крижані статуї. Довелося посередині зміни зупиняти зйомки і міняти весь графік.

Актори якось в процесі зйомок впливали на свої ролі?

— Скажу більше, Олександра Машлятіна, Дмитро Голубєв і Віктор Гевко взяли участь в написанні серій. Тому, думаю, більше ніж вплинули.

— Які були кумедні моменти?

— Під час зйомок на вулиці було холодно і Діду Петру під плащ вдягли смугастий светр, як у Фредді Крюгера. І нічого не віщувало біди, поки не стали знімати всередині кафе, дідусь зняв плащ і став дуже схожий на Фредді. Довелося терміново шукати інший светр, але в частині серій він так і залишився в цьому образі.

Чи будуть несподівані повороти сюжету?

— Героїв чекають серйозні конкурентні протистояння, небезпечні лісоруби і справжнє пограбування.

Вмикай телеканал ТЕТ 15 лютого о 19:15 та першим подивись 12 сезон «Одного разу під Полтавою»

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий