Довгоочікувана прем’єра продовження соціально-гумористичного серіалу, який вже полюбився багатьом українцям, відбудеться на телеканалі НЛО TV 8 лютого. Нагадаємо, що цей ситком став переможцем у конкурсі соціально вагомого контенту про Україну Pitch UA.

Другий сезон серіалу «Громада» продовжує розповідати про ініціативну дівчину Алісу (Юлій Шугар), котра вирішила зробити своє рідне містечко Ґонта «грейт егейн» – дівчина за допомогою ініціативної команди створює молодіжний культурний центр, а паралельно бореться з несправедливістю, корупцією та спокусами.
У «Громаді» через гумор піднімаються важливі соціальні теми – булінг у школах, мізогінія, питання вакцинації, практична психологія, складні сімейні стосунки, явище «лайфкоучингу», проблема ставлення до переселенців, стереотипне мислення, подвійні стандарти, жертовність тощо.
«Громада» – це про любов, про молодість, про високі ідеали, боротьбу з собою і з несправедливістю, що оточує. Радію, що нам вдалося «зашити» достатньо серйозні теми в історію з класним гумором. У другому сезоні улюблені герої розкриються більше, а життєві ситуації будуть гострішими. І чекайте на новенького», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.
Так, у другому сезоні «Громади» з’явиться новий герой – Богдан, якого з головною героїнею пов’язують не тільки віра у світле майбутнє і бажання робити світ кращим. Роль новенького зіграв відомий блогер, актор Богдан Шелудяк.

Прем’єра другого сезону «Громади» – 8 лютого о 18:00 на телеканалі НЛО TV.

Рубрики: Сериал

Оставьте ваш комментарий