Міжнародний дистрибутор серіалу ZDF Enterprises уклав угоду з Sony Pictures Entertainment Germany щодо продажу прав на показ серіалу.

«Схованки» стануть першим українським серіалом, що транслюватиметься на ТБ у Німеччині у німецькомовному дубляжі. Прем’єра очікується восени на каналі Sony Channel, відомого тим, що обирає для показу найкращі європейські драматичні проєкти. Канал доступний як у кабельній, так і у супутниковій мережі. Для глядачів також буде можливість переглянути «Схованки» з оригінальною звуковою доріжкою.

Маріус Рочол, директор з програм та придбання контенту Sony Pictures Entertainment Germany у Німеччині, Швейцарії та Австрії, розповів у коментарі для видання Variety: «Українська продукція є прекрасним доповненням до нашої програми, яка вже складається з видатних європейських серіалів. Ми надзвичайно раді, що можемо принести ще один високоякісний захопливий серіал до наших глядачів із німецькомовного регіону».

Нуарний детектив «Схованки» уже має багату фестивальну історію: він був представлений на MIPDrama Buyers Summit у Каннах, The Great Series Summit у Кельні, східноєвропейському ринку контенту NATPE в Будапешті, фестивалі Série Series у Фонтенбло, на Kyiv Media Week, фестивалі Serial Killer у Брно, MIA Drama у Римі, SERIENCAMP у Мюнхені, Göteborg Film Festival у Гетеборзі, а також на Black Nights Festival в Таллінні.

Прем’єра «Схованок» вже відбулася на території США та англомовної Канади на VOD-сервісі Walter Presents. Серіал також придбали телеканали Rai (Італія), Canal+ (Польща), FTV Prima (Чехія), Bonton Film (Чехія та Словаччина), ETV (Естонія), LRT (Литва) та Lumière (країни Бенілюксу). Український реліз пройшов у жовтні 2019 року на каналі ICTV.

Серіал доступний для глядачів з України на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

Режисер: Ірина Громозда

Продюсер: Віктор Мирський

Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко

Ко-продюсер: Катерина Вишневська

Виконавчий продюсер: Андрій Ризванюк

Оператор: Сергій Крутько

Жанр: трилер, детектив, кримінальна драма

В ролях: Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В’ячеслав Довженко, Олександр Кобзар, Михайло Тройник, Яків Кучеревський, Олег Москаленко, Валерій Легін, Євгенія Гладій, Олександр Соколов, Володимир Заєць та ін.

Виробництво: FILM.UA

Дистрибутор: ZDF Enterprises

Синопсис: У звичайній квартирі батько та донька грають у схованки. Батько заплющує очі й рахує. Один… Два… Три… Чотири… П’ять…

Скінчивши відлік, починає шукати дівчинку і не знаходить. При чому квартира замкнена на ключ зсередини, а під час гри ні він, ні дитина її не залишали. Зрозумівши, що донька зникла по-справжньому, батько звертається до поліції. Пізніше, коли відео зі зниклою дівчинкою з’являється в мережі, де вона тримає табличку із загадковою комбінацією цифр, стає зрозуміло, що це тільки перша жертва.

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар