З 1 по 5 лютого по буднях о 12:15 вмикай телеканал ТЕТ і поринай у світ джунглів, незвичайних пригод та улюблених героїв дитинства. 

У понеділок о 12:15 м/ф «Книга джунглів 2» 

Що сталося з Мауглі після того, як він покинув ліс і повернувся у цивілізований світ, де, як всі кажуть, йому місце? Хлопчик швидко адаптується до нового життя, знайшов друзів, та колишнє життя все одно постійно нагадує про себе. Тому Мауглі вирішує повернутися назад, в джунглі. Там на нього вже зачекалися старі друзі, веселі пригоди і… знайомі вороги.

Кого Мауглі зустріне першим?

З вівторка по п’ятницю о 12:15 х/ф «Елвін і бурундуки» усі частини 

З вівторка по п’ятницю дивись усі частини твого улюбленого фільма дитинства «Елвін і бурундуки». Елвін, Саймон та Теодор проведуть одразу чотири дні на ТЕТ, щоб розважити тебе та підірвати музичні чарти.

У вівторок о 12:15 разом зі своїм другом Девідом вони підіймуться на вершини музичних чартів, а вже у середу, у той же час, познайомляться з не менш крутим гьорлз бендом бурундучих. І цим великим гуртом застрибнуть на найвищу сходинку музичного світу!

Та на цьому пригоди не закінчуються, знайомство — лише початок. У третій частині ця галаслива компанія відправиться у круїз, а у заключній — вплутається у грандіозні бурундомандри!

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар