Учасниця модельного реаліті Нового каналу казашка Аміна Досимбаєва розповіла, яким бачить своє майбутнє, чи планує незабаром виходити заміж і чи є місце моделинга в її житті.

Багатьох учасниць проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який показував Новий канал, вдома чекали їх кохані. І якщо тим, хто живе в Києві, вдавалося хоч зрідка тікати на таємні побачення, то казашка Аміна Досимбаєва провела в розлуці зі своїм бойфрендом Бекою півтора місяці.

Перевірку відстанню пара пройшла успішно. Модель впевнена: секрет їх міцних стосунків досить простий — вони дуже люблять один одного, і хлопець розуміє, наскільки важливий для його коханої проект. Після зйомок фіналу «Супер Топ-модель по-українськи» Аміна розповіла, що у них з Бекою серйозні плани на спільне майбутнє.

— Ми часто обговорюємо наше майбутнє, плануємо свою сім’ю. Я думаю, що буду просто офігенною мамою, тому що доглядала і за братиками, і за сестричками з ранніх років. Хочу, як мінімум, двох дітей. Як і всі, я бачу свою сім’ю щасливою, бачу життя в своєму будиночку, але на рахунок того, де буде знаходитися цей будиночок, поки не можу сказати точно, — зізналася дівчина Новому каналу. — Не впевнена, що хочу провести все життя в Казахстані або в Україні, ще не визначилася, в якій країні хотіла б жити. Якийсь час я точно мрію провести в Америці, а ось де хочу оселитися зі своєю сім’єю, коли з’являться діти, ще не знаю.

Незважаючи на такі серйозні сімейні плани, Аміна впевнена, що в її житті знайдеться місце і моделинга.

— Я буду займатися моделінгом до тих пір, поки моє тіло і обличчя будуть давати мені можливість працювати в цій сфері. Якою я бачу себе через п’ять років? Щасливою, в гармонії з собою. Я так само, як і будь-яка інша людина, ставлю собі цілі та сподіваюся всіх їх реалізувати. І вірю, що через п’ять років я буду сидіти в своїй квартирці в якомусь гарному місті, щаслива, повна сил, зі своєю сім’єю, —зазначила учасниця модельного реаліті Нового каналу. — Чи будуть у мене діти через п’ять років, я не загадую, але моя мама каже, щоб я народила першу дитину до 30 років (зараз Аміні 23 роки, — прим. ред.), але я не знаю, погоджуватися з нею чи ні. Як бог дасть. Найголовніше, щоб я просто була щаслива!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар