19 лютого на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра гумористичного проекту «Ліга Сміху». Переможці минулих років та найкращі команди за всю історію проекту зійшлись на одній сцені в сезоні Битва Титанів, щоб знову поборотися за звання кращого. Ведучі – Євген Кошовий та ПТП (Потап).

Крім того, в тренерських кріслах майже повне оновлення! На сцені глядачі побачать титанів гумору, а в кріслах – тренерів-новачків. Тому концепція цього сезону трохи зміниться: цього разу не журі обирають собі учасників, а команди будуть обирати тренерів, з якими вони хочуть працювати.

Тренерський склад сезону Битва Титанів:

— співак та телеведучий Володимир Дантес;

— телеведуча Маша Єфросініна;

— акторка театру та кіно, заслужена артистка України Олеся Жураківська;

-бізнесмен, блогер, меценат Гарік Корогодский;

-музикант Сергій Бабкін.

А тренер-переможець п’ятого сезону «Ліги Сміху», народний артист України Станіслав Боклан став головним суддею. Його роль та нові повноваження побачимо вже скоро в ефірі.

Тренери-новачки поділилися своїми враженнями від першої гри та від команд, які їх обрали.

«Це просто бомба! Я ніколи нічого подібного не робила. Трохи хвилююче, але дуже подобається. Зізнаюсь чесно, я навіть боялася, що мене ніхто не обере, оскільки в цій ролі себе ще не показували: ніколи не була запрошеним гостем ігор та не сиділа у тренерському кріслі. Але я отримала неймовірну команду! Я дуже хотіла, щоб вони мене обрали, так і сталося», — ділиться емоціями Олеся Жураківська.

«Я як в космос злітала! І пережили величезний спектр емоцій. Я просто фанат команди, яка мене обрала. «Ліга Сміху» — це моя мрія. Коли люди говорять, що дуже хотіли б щось спробувати, але не уявляють як це – це про мене. Саме такі почуття я пережила в тренерському кріслі», — прокоментувала Маша Єфросініна.

«Здійснилася моя мрія! Я хотів опинитися тут, і дуже щасливий. Обожнюю гумор та вважаю, що «Ліга Сміху» — центр гумору, де разом сплітаються такі енергії, які мають цілющі властивості, тому ми тут всі апріорі довгожителі. Вітаю нас усіх!», — прокоментував Сергій Бабкін.

«Очікування були набагато скромніші, ніж реальні відчуття. Мені дуже сподобалося. Чесно зізнаюся, я цілився в команду, яка мене обрала, і я готовий робити все, що вони мені скажуть», — ділиться враженнями Гарік Корогодський.

Серед учасників Битви Титанів глядачі побачать найулюбленіші та найяскравіші команди попередніх сезонів:

-Вінницькі

-Відпочиваємо разом

-Тріо Різні

-VIP Тернопіль

-30+

-Ветерани космічних військ

-Стадіон Діброва

-Інародний театр абсурду Воробушек

-Наш формат

-і сюрприз для глядачів – Веселі бобри

Команди впевнені, що цей сезон «Ліги Сміху» зовсім не про перемогу. Хоча деякі не приховують, що були раді виграти в такому потужному сезоні.

«Дуже відповідально йти в цей сезон, оскільки глядач чекає від знайомих команд, що вони пригнуть вище голови. Важко виправдовувати їх очікування. Але це буде потужний сезон, оскільки, і ми, і глядачі скучила за знайомими командами. До того ж, в цьому сезоні буде нова загадкова команда журі, від якої можна очікувати, що завгодно», — діляться учасники.

Прем’єра відбудеться на телеканалі 1+1 вже 19 лютого.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар