Український тиждень моди пройшов у онлайн-форматі: черговий експеримент, на який довелося йти через карантинні заходи, увінчався успіхом.

Уявити Ukrainian Fashion Week без випускників модельного реаліті, яке показував Новий канал, практично неможливо. Не став винятком і UFW No Season 2021, який через карантин проходив у режимі онлайн.

Таня Брик мало не впала на подіумі

Переможниця «Супер Топ-моделі по-українськи» зробила два покази на Тижні моди. Причому працювати в прямому ефірі Тані сподобалося навіть більше, ніж при повному залі глядачів.

– Я брала участь у двох шоу: в ARUTIUNOVA і LALLIER. Обидва покази відкривала, а один – і закривала. Стиліст LALLIER – мій давній знайомий Женя Примаченко. Він, до речі, підбирав образи для проморолика «Супер Топ-моделі по-українськи». Женя чудово знає, що на мені виглядає виграшно, і сам виступає ініціатором, щоб мене брали на покази, – усміхається переможниця Суперсезону модельного реаліті, яке показував Новий канал. – Мені дуже сподобався цей Тиждень моди – все проходило в онлайн-форматі, і, насправді, це дуже зручно! Немає безлічі людей, все швидко організовується. Єдине – не вистачало фідбеку, емоцій від глядачів.

Не обійшлося й без курйозів – дефіле Тані мало не закінчилося епічним падінням. Щоправда, глядачі цього не побачили.

– Коли я закривала показ ARUTIUNOVA, дівчата збоку почали мене кликати… і я посковзнулася! За лаштунками я на них нагримала, тому що не можна відволікати модель, коли вона йде по подіуму. Але, на щастя, цей момент не потрапив в ефір, – додала Таня.

Арина Любітєлєва перемотувала груди

Про те, що Арина братиме участь в UFW, їй повідомили в материнському агентстві Sharm – дівчина навіть не знала, що її кастингують на цей сезон. Перша ж примірка вилилася у співпрацю з брендом.

– Коли я прийшла на примірку до ELENA BURENINA, перший же образ відразу підійшов. Було смішно: сказали, що в мене дуже великі груди, і їх потрібно буде якось сховати. Колись у Нью-Йорку на тижні моди мені перемотували груди еластичним бинтом, тож я запропонувала зробити так само, – розповіла Арина. – У результаті отримала «домашнє завдання» від дизайнера – взяти з дому еластичний бинт і взуття свого розміру.

Новий формат Тижня моди спочатку збив дівчину з пантелику. Але зрештою вона переконалася: саме за таким форматом – майбутнє.

– Я забула про те, що цього року UFW проходить в онлайн-режимі. Дивилася на подіум і думала: «Дивно, а він завжди був такий довгий? А де ж стільці для глядачів?» – сміється Любітєлєва. – Було дуже незвично дефілювати без гостей і чути, як просто під час показу нам кричать у мікрофон, хто коли має виходити – в прямому ефірі цього не було чутно. Але я почувалася ніби в майбутньому, а не у світі в умовах пандемії!

Настя Панова брала участь у показі-перформансі

Ще одна випускниця «Супер Топ-моделі по-українськи» дефілювала на UFW у другий день. Вона ходила не на простому fashion-показі, а в цілому перформансі, присвяченому безпеці на дорогах.

– Я брала участь у показі ANNA GROVE, який режисирував Кирило Савченко. Мені бракує слів, щоб описати, наскільки це був сильний показ! Ідея така: колекція присвячена людям, які потрапляли в автокатастрофи, тож коли ми йшли по подіуму, на нас світив прожектор – він символізував яскраве світло, спалах перед аварією. Атмосфера доповнювалася музикою і темпоритмом, а в сам одяг були вшиті світловідбивачі, – поділилася враженнями Настя. – Сподіваюся, цей показ нагадав глядачам: уважними мають бути всі – і водії, і пішоходи. Життя таке коротке, тому ми повинні нести відповідальність за нього й бути вкрай обережними. До речі, це був найдовший показ UFW – такої складної постановки не робив ще ніхто! Сама Анна, на жаль, не змогла бути присутньою на показі, бо хворіє на COVID-19.

Крім того, в UFW брали участь випускники «Топ-моделі по-українськи»: Олена Феофанова – у показі ANNA GROVE, а Дмитро Топоринський – у показі BE SUSTAINABLE! x FFFACE. me for CHERESHNIVSKA.

Рубрики: Мода

Залиште ваш коментар