Fashion-фотограф і експерт модельного реаліті Нового каналу зізналася, що допомагає їй завжди виглядати на мільйон.

У вівторок, 9 лютого, яскрава експертка проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який показував Новий канал, Соня Плакидюк відзначає свій день народження – дівчині виповнюється 32 роки. Як їй вдається завжди виглядати яскраво, свіжо та несхоже на інших? Що робить Соня, щоб підтримувати свої молодість і красу? Тільки у нас: beauty-секретики від Соні Плакидюк.

Секрет №1: догляд за шкірою

Соня часто ходить на різні косметологічні процедури, а для її кремів і масок скоро доведеться купувати окрему квартиру! Все тому, що дівчина впевнена: запорука краси – доглянута шкіра.

– За свої роки я зрозуміла, що найголовніше – чиста шкіра і сяюче волосся, – розповіла Плакидюк. – Я почала стежити за шкірою років у 13, вона в мене була дуже суха та алергічна. Через це мені довелося дуже ретельно за нею доглядати, з цією звичкою живу досі.

Секрет №2: руде волосся

Руда шевелюра – одна з головних «фішок» експерта модельного реаліті Нового каналу. І хоча вона обожнює експериментувати зі стилем, змінювати колір волосся не готова.

– Усі чомусь думають, що я, по-перше, наростила волосся, а по-друге, фарбую його в рудий. Ні і ні! Це мій рідний колір. І я ніколи не нарощувала волосся – моє рідне таке важке, що додаткового я б просто не витримала. Колір волосся міняти не хочу. Колись думала пофарбуватися в шатенку і обрізати чолку, але мене відмовляли буквально всі. По-перше, у світі не так багато рудих від природи людей, по-друге, шкода псувати волосся, – пояснила Плакидюк. – Свій натуральний колір я справді вважаю дуже красивим, до того ж, він виглядає органічно разом із моїми веснянками і блідою шкірою.

А ще Соня має особливу надздібність.

– Ви зараз зненавидите мене, але я можу дуже довго не мити голову, і волосся не жирніє, – усміхнулася fashion-фотограф.

Секрет №3: неторкані брови

Щомісяця витрачаєте безліч часу і грошей на відвідування бровиста? Тоді зараз у вас з’явиться ще один привід заздрити Плакидюк.

– Я ніяк не доглядаю за бровами. Навіть не вискубую їх, – зізналася експерт модельного реаліті, яке випускав Новий канал. – Пару разів намагалася фарбувати, але потім ще місяць крім брів не бачила на обличчі ні-чо-го.

Секрет №4: спорт

Лише в 31 рік у Соні прокинулося бажання займатися спортом. Зараз вона відвідує спортзал разом із подругою – співачкою і актрисою Дашею Астаф’євою.

– Фізкультура в дитинстві геть відбила тяжіння до спорту. Я єдина в класі сідала на шпагат, але не було такого нормативу, – сміється Плакидюк. – Займатися спортом почала лише в лютому 2020 року. До цього щиро вважала себе немічною бабусею з хворими колінами. Прагнення до спорту в мене довго не було, а тепер у мене є дуже класний тренер і парочка гарних лосин.

Секрет №5: внутрішня робота над собою

Багато хто захоплюється особливим стилем Плакидюк – так, як вона, не одягається ніхто на українському телебаченні. І річ тут не лише в тому, що з самого дитинства дівчина працювала над своїм смаком, вивчаючи всілякі твори мистецтва й історію моди.

– Якщо у вас станеться внутрішня трансформація, то вона потребуватиме трансформації зовнішньої. Я, наприклад, ходила в окулярах до 30 років, а потім зробила лазерну корекцію зору. І мені здається, почала після цього краще виглядати, адже нарешті себе побачила, – вважає Соня.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар