Минулий рік показав усім, що можна довго готуватися, планувати, а потім усе полетить шкереберть через обставини, які від нас не залежать. Утім, будувати плани на майбутнє усе ж приємно, та й корисно. Про те, як сприйняв пандемію і чого очікує від нового року, розповідає актор серіалу «СуперКопи» на НЛО TV Тарас Цимбалюк.

— Тарасе, чим тобі найбільше запам’ятався 2020-й?
— Звичайно 2020-й найбільше всім запам’ятався пандемією, але він для мене почався просто нереально круто. Ми з Тіною (наречена Тараса, якій він зробив пропозицію у прямому ефірі – ред.) поїхали на Балі, і я все-таки вважаю, що такі моменти треба запам’ятовувати, а не коронавірус і все решту.

— Як ти вважаєш, минулий рік справді був таким страшним, як усім нам здалося? Що було найважчим для тебе?
— Так, цей рік з одного боку був страшним, а з іншого – дуже повчальним. Не можу сказати, що для мене було щось найважчим чи найлегшим – процес адаптації був, треба до чогось звикати.

— Чи є в тебе звичка будувати плани на майбутнє? Якщо так – то це цілі на місяць, на рік, на життя?
— У мене немає звички будувати плани, точніше, я щось планую, але вважаю, що як Бог дасть, так і буде. Не люблю забігати наперед, не люблю якісь далекі плани будувати, не люблю обіцяти, що це все відбудеться прямо тоді й тоді. Я тихенько собі десь там щось планую, але про це мало кому розповідаю і сам боюсь просто так якось кардинально думати. Ставлю собі цілі, звичайно. Але знову ж таки, повертаючись до попереднього запитання, боюся і щось планувати, тому я до своїх цілей іду маленькими кроками і вважаю, що головне – не зупинятися.

— Вдається досягати мети? Чи іноді доводиться переносити плани і цілі з року в рік?
— Звичайно, іноді не вдається чогось досягти. Але я це називаю «не що мені не вдалося», а вважаю, що я щось для цього зробив, але цього виявилося недостатньо, тому треба для цього зробити ще щось більше. Тому це просто перший крок або другий, а треба зробити ще третій-четвертий.

— Чого очікуєш від 2021? Що плануєш втілити у життя?
— Хотілось би в новому році переживати класні емоції, відчувати, що все в порядку з моєю сім’єю. Дуже хочеться подорожувати! Хочу зніматися в ще кращих проектах, ніж я знімався до цього, хочеться якось прогресувати. Хочеться, щоб люди не були заручниками пандемії, от такого всього хочеться для себе і для всіх нас.

— Яку корисну звичку варто додати у свій розпорядок у 2021-му?
— Я рекомендую всім обливатися холодною водою! Роблю це вже протягом семи років, це дуже круто тонізує, пропоную робити це замість того, щоб випити кави.

— Ти не дуже любиш говорити про особисте життя, особливо про весілля…
— Про весілля, на жаль, поки не готовий розповідати. Але коли ми з Тіною якось все для себе сформуємо і будемо вже потихеньку маленькими кроками добиратися до реалізації, тоді, я думаю, ми разом почнемо розповідати на широку аудиторію, від якої вже нікуди не дінемось.

— Як думаєш, публічність заважає приватному життю?
— Публічність заважає приватному життю в тому сенсі, коли парі тільки треба знайти причину, щоб їм щось заважало. Якщо прекрасна гармонійна пара, то не заважатиме ні публічність, ні ще якісь там вигадані речі, на кшталт того, що вони там не підходять по знаку зодіаку, чи ще якісь там причини. Їх знайти завжди можна, але я вважаю, що люди, які підходять один одному, які по-справжньому кохають – їм не завадить ніяка публічність.

— Навіщо одружуватися в сучасному світі?
— Одружуватися в сучасному світі – це новий розвиток стосунків, красивий обряд, який придумало людство, на мою думку. Для чоловіка це дуже важливий крок – взяти на себе відповідальність. Це створення так званої «ланки суспільства», щоб показати, що ви справжня сім’я, навіть документально. Мені здається, що по-перше, це необхідно, а по-друге — це дуже красиво.

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар