15 лютого на телеканалі ТЕТ стартує показ улюблених і нових серій народного ситкому «Одного разу під Полтавою». Як стало відомо, актриса Анна Саліванчук не брала участі в зйомках 12 сезону.

У своїх соціальних мережах актриса зізналася, що підписники засипали її питаннями про героїню, адже інші зірки комедійного серіалу виставляють бекстейдж зйомок. Тому Анні довелося перервати мовчання. У зв’язку з тим, що вона нещодавно стала мамою, а зйомки проходять по 12 годин на день практично без вихідних, разом зі знімальною командою Анна до кінця не була впевнена, чи зможе зараз увійти в такий активний робочий режим.

«Разом з продюсерами Drive Production вирішили не ризикувати ні моїм здоров’ям, ні дитинкою, ні процесом знімання. Та залишили Вірунчика поза кадром. По сценарію, мій персонаж є, про мене говорять. Сашко навіть йде робити пропозицію руки і серця, а що я йому відповіла ви вже побачите в 13 сезоні», – поділилася акторка.

Тому, глядачам не варто хвилюватися і вже в осінньому сезоні вони побачать свою улюблену героїню у традиційних сукнях в горошок.

Вмикай телеканал ТЕТ 15 лютого о 19:15 та насолоджуйся улюбленим ситкомом «Одного разу під Полтавою»

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий