19 лютого о 20:15 на СТБ до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні глядачі побачать 4-серійну драму «Мама», виробництва «Основа Фільм Продакшн». Події фільму розгортаються на окупованому Донбасі. Режисер проєкту, Тарас Ткаченко, поділився своїми враженнями від зйомок серіалу.

Тамара Антропова рассказала о работе над фильмом «Мама»

За сюжетом головна героїня Ніна Петрівна живе із сім’єю в Житомирі. Коли її син Віталій Швидченко іде добровольцем на фронт захищати свою країну, у мирне життя мами приходить війна. В один із днів вона дізнається, що Віталій потрапив у полон. Обставини складаються так, що єдиний шанс повернути свою дитину – вирушити самій на її пошуки. Мамі доведеться пройти довгий шлях, змінити міста й села, пройти блокпости й кабінети місцевої влади, зустрітися віч-на-віч із ворогом, і все для того, щоб дізнатися найважливішу відповідь – чи жива її дитина.

«Коли мені подзвонили і запропонували проєкт, я погодився, буквально прочитавши синопсис на сторінку. Ми всі не глухі, не сліпі. Ми живемо в нашій країні і розуміємо, що відбувається. Війна не припиняється, вона йде кожного дня. Якщо ми цього не бачимо і не чуємо, не означає, що цього не має. Для мене цей проєкт дуже важливий, це своє висловлювання з приводу того, що зараз відбувається.

У людей з Донбасу є свій характер і сила. Якщо ми воюємо за абстрактні речі, тому що мій дім тут, то ті люди дуже часто воюють за свій дім в буквальному розумінні. Я відчуваю величезну відповідальність і розумію, що я повинен бути дуже чесним у цій роботі, зробити її на совість», — коментує Тарас Ткаченко. 

Дивіться 4-серійну драму «Мама» 19 лютого о 20:15 на СТБ.

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар