Кіно на ТЕТ повертається по буднях о 21:15. Вмикай і дивись кращі голівудські та вітчизняні стрічки. 

У понеділок-вівторок о 21:15 х/ф «Гарфілд» 1-2

Гарфілд має два девізи в житті: навіщо щось робити, якщо можна не робити і що ніколи не можна бути занадто ситим, для чорничного пирога у шлунку завжди знайдеться місце.

У понеділок о 21:15 на ТЕТ Гарфілд наведе трохи метушні разом з новим улюбленцем свого господаря — песиком Одді. Разом вони виведуть на чисту воду відомого ведучого Хеппі Чепмена.

А у вівторок у той же час Гарфілда випадково переплутають з його двійником — котом Принцем. Знову Гарфілду, який звик бути одинаком, доведеться об’єднатися в команду з цілою фермою тварин для того, щоб поставити лорда Даргіса на місце.

У середу о 21:15 х/ф «Монстри проти прибульців» 

Буває так, що ти просто живеш своїм нудним, але дуже хорошим життям, аж раптом в день твого весілля на голову тобі падає метеорит і ти виростаєш на 15 метрів. Саме це сталося зі Сьюзен Мерфі, життя якої змінилося в одну мить, але назавжди.

Її помітили військові і відправили на секретний урядовий об’єкт, де ув’язнили разом з різномастою монстрів: геніальним доктором Тарганом, мужнім мавпорибом Відсутньою Ланкою, незнищенним Б.О.Б. та стометровою личинкою на ймення Комахозавр. Сьюзен так би й просиділа все життя на таємному об’єкті, якби на Землю не висадився інопланетний робот, який вирішив знищити планету людей.

Зараз доля людства повністю в руках (лапах? щупальцях?) команди монстрів…

У четвер о 21:15 м/ф «Вартові легенд»

Головні герої — добре знайомі персонажі: Санта Клаус, Великодній кролик, Зубна фея і Піщана людина. Вони захищають дитячі мрії, підтримують віру в добро та чари.

Проти вартових виступає злий Бабай, який хоче вкрасти дуже важливу річ — дитячі сни — і замінити їх жахами, змусивши дітей повірити в те, що Вартових не існує. Місяць обирає нового Вартового — непосидючого духа зими на ім’я Джек Холод.

У п’ятницю о 21:15 х/ф «Підлітки мутанти: черепашки-ніндзя»

Місту потрібні герої. Шреддер захопив Нью-Йорк і повністю контролює усіх, від поліцейських до політиків. Майбутнє виглядає похмурим, поки з каналізації не піднімаються і не розкривають своє призначення четвірка братів — Черепашок-ніндзя. Черепашки об’єднаються з безстрашною репортеркою Ейпріл О’Ніл та її саркастичним оператором Фенвіком, щоб врятувати місто і розкрити план Шреддера.

 

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар