19 февраля в 20:15 на СТБ ко Дню памяти Героев Небесной Сотни зрители увидят 4-серийную драму «Мама» производства «Основа Фильм Продакшн». По сюжету, события фильма разворачиваются на оккупированном Донбассе. Известная украинская актриса Олеся Жураковская, сыгравшая в проекте главную роль, рассказала, как готовилась к съёмкам.

Режисер драми «Мама» Тарас Ткаченко: «Для мене це дуже важливий проєкт»

По сюжету главная героиня Нина Петровна живет с семьей в Житомире. Когда ее сын Виталий Швыдченко уходит добровольцем на фронт защищать свою страну, в мирную жизнь мамы приходит война. В один из дней она узнает, что Виталий оказался в плену. Обстоятельства складываются так, что единственный шанс вернуть своего ребенка – отправиться самостоятельно на его поиски. Маме предстоит проделать долгий путь, сменить города и села, пройти блокпосты и кабинеты местной власти, встретиться лицом к лицу с врагом, и все для того, чтобы узнать самый важный ответ – жив ли ее ребенок.

«Я готувалась до ролі, розпитувала, багато дивилась і читала, шукала інформацію. Я, скажімо, зважувала, як я собі це уявляю, як я буду грати. Але потім зрозуміла, що не треба  уявляти, мені просто варто пустити це в свою душу і прожити ці обставини.

Я досить багато спілкувалась з хлопцями, які повернулися з війни, була не один раз у шпиталі. Важливо бути поруч з тими людьми, які задля тебе не жалкують своє здоров’я і життя. Хотілось підтримати, показати наше кіно, просто поспілкуватись. Я багато взаємодію з волонтерами, запрошую хлопців на вистави, мені хочеться подарувати їм радість. Коли ми були у шпиталі, перший раз я дуже боялася. Мені здавалося, що хто я така і що я таке знаю, про що мені говорити? А мені волонтери сказали: «Не бійся, їх підтримувати не треба, вони самі тебе підтримають». І я дійсно, спілкуючись з хлопцями, зрозуміла, що там найкращі, найсильніші і найщиріші люди. І мами, які виростили таких дітей – це взірець», — делится актриса.  

Смотрите 4-серийный фильм «Мама» 19 февраля, в 20:15 на СТБ.

 

Рубрики: Кіно Серіал ТБ

Залиште ваш коментар