Ювілейний сезон конкурсу молодих виконавців україномовної пісні «Хіт-конвеєр» отримав власну натхненницю й музу! Нею було обрано співачку Злату Огнєвіч. Вибір саме її кандидатури є невипадковим: упродовж кількох сезонів конкурсу виконавиця була як зірковою гостею на сцені його фінального шоу, так і почесним членом журі.

Злата Огнєвіч:

— Це велика відповідальність і водночас — велика радість: надихати та підтримувати тих українських молодих виконавців, котрі, як і я, без музики не уявляють життя! Я бажаю їм звучати серцем, кожною клітинкою, так, аби їхня музика відгукнулася в душах прихильників і змінила кожного з нас на краще!

Крім цього, з 12 лютого щоп’ятниці о 20:00 Злата вестиме в ефірі М2 однойменний з конкурсом чарт нової та найкращої української музики. Кожна програма складатиметься з кліпів топових зірок і секретів їхнього успіху, а також — трійки нових молодих виконавців, які ще зазвучать на всю країну.

Телеканал М2 вже оголосив старт п’ятого сезону конкурсу україномовної пісні «Хіт-конвеєр». Заявки на участь приймаються до 1 травня. Деталі конкурсу — на http://m2hit.com/.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий