Уже цієї неділі, 14 лютого, о 21:00 телеканал «1+1» покаже спеціальний випуск головного вокального шоу «Голос країни», який буде присвячений світовим хітами про кохання.

Цього року головні суперзірки країни, улюбленець публіки Олег Винник, співак і продюсер MONATIK, рекордсменка за кількістю перемог Тіна Кароль і digital-відкриття року DOROFEEVA, зійшлися на одній сцені для того, щоб знайти унікальні і дивовижні голоси.

В 4 епізоді глядачі побачать графічного дизайнера з казковим голосом Бояркіну Ірину. Вокалістка виконає хіт артиста Chris Isaak під назвою «Wicked Game». На «Голос країни» дівчину привело бажання «перезавантажитися» і почати все з чистого аркуша.

«Музика — це моя пристрасть, тому я створила власний проект. Я вже брала участь у вокальних шоу, але саме зараз прийшла на «Голос країни», щоб перезавантажити свою кар’єру», — каже Ірина про свою участь в шоу.

Чи зможе Ірина розвернути своїм співом бажані крісла тренерів, дізнаємося вже в неділю.

Здивує своїм незвичним вокалом і фанат «Голосу країни» Андрій Смерека. У минулому році хлопець вже приходив на шоу разом з сестрою, але виконати пісню побоявся. В цьому році вокаліст вирішив не втрачати шанс і взяти участь в онлайн-кастингу.

«У нас в родині є традиція, щонеділі ми сідаємо перед телевізором і дивимося  «Голос країни». Ми сперечаємося, хто з тренерів сильніше, разом ДанТіна чи ні. У минулому році я прийшов на кастинг разом з сестрою, але в підсумку відмовився від участі через те, що побачив, які круті і талановиті вокалісти мене оточують. Тоді я не був упевнений в своїх силах. Але пандемія внесла корективи в мої думки і я сам собі сказав: треба діяти тут і зараз», — каже Андрій.

Артист виконає пісню Тіни Кароль під назвою «Твої гріхи», але чи зможе він своїм вокалом розвернути тренерів, побачимо вже 14 лютого.

Також потішить глядачів своєю участю і Надія Мейхер. Співачка, яка здивувала глядачів «1+1» у фіналі «Танців з зірками» виконанням опери, вирішила зробити сюрприз своїм колегам і прийти на шоу в якості учасниці.

«Я прийшла на «Голос країни», як колись Наталія Могилевська, Злата Огнєвич і Юрій Ткач. Хочу влаштувати тренерам справжній сюрприз. Цікаво, впізнають вони мене чи ні», — інтригує Надія Мейхер.

Що заспіває співачка і чи впізнають тренери голос колеги, зможемо побачити вже в неділю о 21:00.

До того ж, в четвертому епізоді глядачі зможуть побачити запеклу боротьбу за учасника між тренерами, флірт Олега Винника з DOROFEEVA, а також виступ українського актора театру і кіно Віталія Борисюка, який вирішив випробувати удачу на сцені шоу.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар