На небосхилі українського шоу-бізу запалала нова зірка. Хоча багато-хто впізнає у цьому загадковому виконавці давно знайомого Михайла Безушка — лідера популярного гурту Mad Heads UA. Тепер він розпочав сольну кар`ьеру. MOLFAR виконує музику в унікальному стилі trap й альтернативный поп із вкрапленням національних мотивів.

— Михайле, у вас нещодавно вийшла перша пісня «Алхімія». Вітаємо з релізом! Поділіться подробицями.
— Дуже дякую! Пісня «Алхімія» була написана під час «першого» карантину, тоді якраз було багато вільного часу, та й будучи вдома, мав можливість часто виходити до лісу на прогулянки, оскільки він одразу біля мого дому. Саме такі прогулянки лісом давали мені нові ідеї для творчості.
«Алхімія» — це пісня про пошук та усвідомлення того, що часто ми шукаємо зовсім не те, що нам потрібно. Але це добре, бо людям притаманно помилятися, робити неправильні дії, набиратись досвіду і в кінцевому результаті приходити до розуміння того, що все це було на благо.

Легенда Карпат

— Ви обрали собі дуже цікавий творчий псевдонім. Чому саме MOLFAR?
— Сам я родом із Західної України, там легенди про карпатських мольфарів невід’ємна частина життя. Тому мене це дуже цікавило і я читав багато літератури про них та про те, що вони роблять. Це дійсно захоплюючі історії, які надихають.
Тож, чому саме MOLFAR? Тому, що я себе так відчуваю всередині, відчуваю зв’язок із природою і те, що можу змінити світ до кращого через музику. Під псевдонімом MOLFAR я маю на увазі цілу історію пов’язану із Карпатами та їх легендами. Мольфарами в українській культурі називають наділену надприродними здібностями людину, на зразок знахаря, чарівника або народного мага. Так само і я, хочу, аби моя музика лікувала та говорила про любов.

— Ви раніше працювали в зовсім іншому музичному напрямку. Чому у сольній кар’єрі обрали саме цей жанр?
— На мою думку, така музика краще та чуттєвіше може передати те, про що я співаю у своїх піснях. Різноманітність форм структури треку і поліритмічність дають мені змогу розкривати пісню в повному її обсягу. Ну і, напевне, найголовніше – це те, що в цьому стилі я відчуваю себе самим собою. Мені подобається така музика і це те, що я сам слухаю.
Так, я працював і працюю в різних стилях музики, тому що мені цікаво розвиватись як музикант, але для сольної кар’єри мені більше подобається робити музику у стилі trap, альтернативний поп та хіп-хоп.

— Із-за карантину минулий рік видався нелегким для артистів. Як ви наважились запустити новий проект?
— Так, рік був нелегким і певний час багато з нас взагалі не знали, що чекає на ринок шоу-бізнесу та музичну діяльність. Проте, ми з нашою командою не опускали руки і старалися робити все можливе для того, щоб MOLFAR відбувся. Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду у програмі «Культура в часи кризи» ми отримали можливість продовжити роботу над реалізацією мого сольного музичного проекту та нарешті, 29 січня цого року, в світ вийшла моя перша пісня «Алхімія».

— Що буде з гуртом Mad Heads UA, з яким ви виступали останні роки? Продовжите з ним співпрацювати чи підете у сольне плавання?
— Звичайно, що в пріоритеті буде сольна кар’єра, адже MOLFAR для мене – моє найголовніше дітище. Але співпрацю з колективом Mad Heads UA я продовжую, пишемо новий матеріал, готуємо нову програму. І як я вже казав раніше, мені цікаво працювати в різних стилях музики, тому що так я розвиваюсь як музикант.

Романтика – в деталях

— Ваш перша композиція дуже романтична. А ваше особисте життя наповнене романтикою?
— Я думаю, що романтика присутня у кожного в житті, просто її потрібно помічати. Вона може бути в маленьких деталях, у заході сонця, в краплях дощу, в снігових горах чи осінньому парку з різнокольоровим листям, яке опадає, нагадуючи, що зовсім недавно, воно так гарно зеленіло. А ще, романтика в людях, які тебе надихають. Так і народжуються пісні, пишуться вірші, так звучить музика.

— Ви, взагалі, романтик?
— Так, я романтик. Я бачу красу в простоті, люблю мріяти, а ще для мене сама природа є дуже романтичною. Я думаю, що якраз в романтиці і є прояв любові, й це надихає.

— Ви пишете абсолютно різні пісні для різних проектів. Де знаходите натхнення?
— Натхнення я беру від самого життя і життєвих ситуацій. Сам процес написання і створення пісні, він завжди цікавий. А, оскільки я люблю працювати в різним стилях музики, то кожного разу, коли пишу для когось – це щось нове та захоплююче, нова роль, в яку потрібно погрузитись, відчути та передати так, як би це зробив сам артист. Коли пишу для себе, то стараюсь передати все те, що відчуваю і все те, що я би хотів сказати особисто від себе. Власні думки, власні переживання, та власне бачення життя. На мою думку, основне – це щирість, слухач це завжди відчуває.
Особисто для себе я розумію, що всі ідеї для написання нових треків мені послані Вищою силою. Мені дається шанс втілити їх в життя і якщо я його не використаю, то він буде переданий комусь іншому. Тому, кожна пісня для мене – це частина Великого творчого задуму, яка буде втілена в моїй інтерпретації та наділена своєю енергією.

— Згадайте, як народилася ваша перша пісня.
— Першу пісню я написав ще коли вчився в школі, у сьомому класі. Тоді, на вершині хіт параду мого плей-листа був Павло Доскоч, і надихнувшись його творчістю я написав пісню «Подільський край». Це була моя перша авторська пісня, яку я виконував на шкільних та міських концертах. А народилась вона прямо під час уроку, тому слова я записав у зошиті, а мелодію довелося тримати у себе в голові, поки не прийшов додому і не записав це все на комп’ютері.

Магія чисел
— У нас із командою дуже великі плани, можна сказати «наполеонівські». Наступні півроку ми регулярно щомісяця будемо випускати нові сингли. У нас вже повністю готові п’ять пісень і чекають свого часу. Також зараз я дописую свій альбом який матиме назву «22» і до нього увійдуть 11 треків, тим самим символізуючи мою дату народження – 22.11. Ближче до літа потішимо слухачів гарячими танцювальними композиціями, тому слідкуйте за новинами у моїх соціальних мережах.

Теги:
Рубрики: Интервью

Оставьте ваш комментарий