15 лютого на телеканалі ТЕТ відбулася прем’єра 12 сезону популярного українського ситкому.

У серіях на глядачів чекає неочікуваний сюжетний поворот — дільничний отримає нову роботу, а разом з нею — і напарницю, Яринка та Юрчик відкриють своє кафе, де разом з новим героєм, якого грає Дмитро Голубєв, будуть створювати кулінарні шедеври. Актор і гуморист розповів про свою роль і як його прийняв колектив.

Розкажіть, кого ви граєте в ситкомі?

Мій герой — Борис, людина високого польоту. Він полюбляє ф’южн кухню, рівняється на таких професіоналів, як Гордон Рамзі, Ектор Хіменес-Браво, хоче бути на них схожим, постійно щось вигадує. Поки ніяк не може себе реалізувати у придорожньому кафе у Яринки, але намагається робити все можливе, щоб вийти на новий рівень.

Чи було складно вжитись у роль?

Ні, адже за декілька днів до старту зйомок, ми зідзвонилися у Zoom з режисером Андрієм Бурлакою, повели читку. Він допоміг мені відчути образ мого персонажа, зрозуміти, як його грати.

Як прийняли вас колеги з «Одного разу під Полтавою»?

Ми всі давно знайомі по іншим проектам, тому процес проходив у дружній, веселій, жартівливій атмосфері. Як кажуть, все йшло як по маслу. Також дуже мені допомагала знімальна група, яка розповідала тонкощі роботи на камеру. Мені від цього було набагато легше.

Чи траплялися з вами якісь кумедні епізоди на зйомках?

Ми всі гумористи, тому кожна репліка, дубль, супроводжувалися жартами, дружніми «підколами» та навіть ми встигали імпровізувати.

До речі, серед реквізиту у нас була мікрохвильова піч, куди ми між дублями ховали телефони та тексти, і в якийсь момент вона мала бути ввімкнена для кадру. Ви не уявляєте, як всі актори злякалися, коли піч запрацювала і вони почали метушливо шукати свої смартфони (сміється).

Вмикай телеканал ТЕТ по буднях о 19:15 та насолоджуйся грою Дмитра Голубєва у народному ситкомі «Одного разу під Полтавою»!

Оставьте ваш комментарий