Бумбокс видає в ефіри новий синґл, пісню «Жаль». Ця композиція не входить поки що в жоден з альбомів,  її текст Андрій Хливнюк написав ще 2 роки тому. А вже минулого року її почали робити в студії і доводити до пуття. Як розповідає про цей трек фронтмен групи, він вирішив записати «Жаль» в стилі олдскульного Бумбоксу, де замість барабанника наживо грає діджей і звучить акустична гітара. Так що поціновувачі команди зразка перших альбомiв мусять особливо оцінити цей хід.

Андрій Хливнюк про пiсню з двох вiршiв:

— Пісня написана в стилістиці ранніх наших записів 2004-2009 років, коли в аранжуванні домінували вокал, гітара і діджеінг. «Жаль» — перша повноцінна робота Дмитра Куваліна (гітариста гурту) як співавтора музики Бумбокс. Вірш, вірніше два вірші: перший — «Жаль», я написав десь два роки тому, другий «Ехать к тебе» — навесні цього року.

А от музика з’явилась, здається, протягом літніх репетицій. Як сказав наш Дімка: «Слід дякувати, що з потоку рифів час від часу виринають ті, які згодом подружаться з текстом і мелодією». «Жаль» — одна з пісень, під які хочеться повертатись до найрідніших. Просто їхати в бік тих, хто нам небайдужі.

Фото Надя Белик

DJ Валiк про те, чому треба купувати вініл:

— Які у мене відчуття від пісні? Наче машина часу перенесла мене на 15 років назад, в часи, коли ми записували альбоми «Меломанія» і «Family Бiзнес». Думаю, у Андрія такі ж почуття. Вони з Дімою почали грати пісню на репетиціях, Андрій попросив знайти біт (партію барабанів) для пісні. Я і знайшов. Біт, використаний в куплетах —  з платівки Dirty Style, яку я купив на останніх гастролях в Америці. Причому це була єдина скрейчова платівка в магазині, і єдина скрейчова платівка, яку я купив не новою. І вона стала в нагоді! Біт в приспіві звучить з noname платівки. Коли ми зібралися наступного разу, хлопці грали, а я запускав біти з платівок. Ми аранжували пісню, я загнав біти в AKAI, і ось ми на студії у Паші. Дуже легко було працювати. Я не планував записувати скрейч в цій пісні, вона здавалася самодостатньою. Послухав запис і вирішив її прикрасити. А як вийшло: добре чи дуже добре — судити слухачеві.

Фото Артур Радько

Стас Гуренко про те, як розігнати хмари за допомогою правильної ідеї:

— Основна ідея візуального ряду пісні «Жаль» — показати дороги й вулиці, якими умовний герой їде до своєї любові. Особливо важливим було, щоб це були впізнавані вулиці нашого улюбленого Києва. Впевнений, хтось побачить знайоме місце й згадає, як їхав цим мостом, цією вулицею, сповнений любові чи суму. Я точно можу віднести себе до цих людей.

Перші два дні роботи давалися складно, доводилося влаштовувати перерву кожні п’ять хвилин.

Важливий ракурс, з якого знімався кліп — одразу видно, наскільки цікаво влаштоване наше місто, таке знайоме й нове одночасно. Зачаровує перехрестя на Троєщині, яке дивиться своїм оком в небо; гаражний кооператив, схожий чи то на нетрі десь в Африці, чи то на постапокаліптичне місто, дивовижне озеро «Гарячка» і водойма ТЕЦ-6. До речі, ці два місця підказав один з кращих аерофотографів України, Сергій Рістенко. Нам дуже пощастило з погодою, ми зустрілися, прийняли рішення про зйомку і буквально за три дні почали роботу. До цього Київ місяць був у сірому тумані й дощі, а під час зйомок туман розсіявся, і в перший день нам навіть світило сонце.

«Жаль»

Слова: Андрій Хливнюк

Музика: Дмитро Кувалін, Андрій Хливнюк, Валентин Матіюк.

Пісня записана Павлом Литвиненком на студії Lamp.

Над кліпом працювали: режисер Стас Гуренко, оператор Олексій Брагарник.

Продюсери: Олексій Согомонов, Андрій Хливнюк.

Фото Luft
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий