Український виконавець Роман Скорпіон, якого в народі вже давно називають завидним холостяком, презентував нову провокаційну відеороботу. Співак поділився з прихильниками кліпом на пісню «З мільйонів одна».

Основна ідея кліпу полягає в тому, що неможливе може стати можливим! Адже в кожного з нас є така сила, яка вміє притягувати бажане, головне повірити в неї. 

«Всі емоції, пристрасть, які ви бачите у відео, повністю передають стан моєї душі зараз. Так, можливо незвично, можливо доволі відверто, але так прекрасно», — ділиться Роман Скорпіон.

Справжня магія та захоплива історія двох людей — відомого співака, улюбленця мільйонів Романа Скорпіона та героїні кліпу Олени Семенів, так коротко можна описати нову відеороботу.

«Ми добавили трішки магії і відзняли цікаву історію двох незнайомих людей. Весь знімальний процес тривав чотири дні, в процесі зйомок було використано шість локацій. З Романом працювати дуже легко, він чітко виконує всі завдання, людина з досвідом!», — коментує режисер кліпу Бокало Марта.

Кліп вже доступний на всіх музичних платформах та офіційному YouTube каналі.

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий