Мультфільми вже давно не знаходяться в категорії «тільки для дітей». Вони вчать нас бути поруч з друзями у складні миті, ніколи не здаватися і усі випробування проходити з усмішкою. Останній тиждень лютого проведи на ТЕТ, дивись по буднях о 21:15 кращі світові мультфільми. 

У понеділок о 21:15 м/ф «Панда Кунг-Фу» 2

Після порятунку рідного краю від снігового барса Воїн Дракона По щасливий, живе в Долині Миру і охороняє її разом зі своїми друзями, легендарними воїнами Тигрицею, Мавпою, Богомолом, Гадюкою та Журавлем. Та хіба глядачі затрималися біля екранів, щоб дивитися дві години, як Панда По їсть неможливу кількість пельменів за один раз (хоч це трохи спокуслива перспектива)?

Так і сталося, тепер жодних пельменів та відпочинку: всюди починають зникати хоробрі воїни кунг-фу і майстер Шифу здогадується, що це справа рук підступного лорда Шеня. Його мета — поневолити весь Китай і знищити бойові мистецтва. Панда По і Шалена п’ятірка знову в ділі.

У вівторок о 21:15 м/ф «Кіт у чоботях»

Найвідоміший погляд, найпідступніший розум, найяскравіша шерсть, найгарячіший темперамент — усе це про найулюбленішого кота світу. Ще нещодавно його біографія була покрита темрявою, але завдяки студії Dreamworks фанати можуть дізнатися, як починалася слава Кота у чоботях.

У середу о 21:15 м/ф «Мегамозок» 

Мегамозок — найгеніальніший лиходій і одночасно найбільший невдаха. Вже багато років він намагається усіма можливими способами підкорити Метро-Сіті. Але через супергероя Метро-Мена кожна така спроба закінчується провалом.

Одного дня Мегамозок все-таки перемагає Метро-Мена і неочікувано втрачає мету у житті. Що йому тепер робити? Можливо, самому стати на сторону добра? Не так і просто бути злодієм, якщо проти тебе не виступає мультяшна версія Супермена (тим більше в озвучці Бреда Пітта).

У четвер о 21:15 м/ф «Вперед і вгору» 

Головний герой, Карл Фредріксен, все життя провів, мріючи разом з дружиною Еллі про незвідані краї, мандри і експедиції у найвіддаленіші куточки планети. Але відпусток і вихідних вони ніколи не брали, лишаючи поїздки у мріях, і так провели ціле життя.

Тому герой мультику зміг втілити мрії вже тоді, коли стало майже пізно. Еллі померла незадовго до поїздки і чоловік вже зневірився в усьому, як несподівано доля подарувала йому ще один шанс і звела з новим другом Расселом. Разом ця парочка перетне простір і час, подолає моря і гори і, звичайно, знайде багато проблем на свої голови. Якщо ти хочеш пригод, тоді — «Вперед і вгору!».

У п’ятницю о 21:15 м/ф «Фердинанд» 

Фердинанд — найдобріший бик у світі. З дитинства він волів би сидіти під деревом і нюхати квіти, а не бігати навколо, стикаючись лобами з іншими одноплемінниками.

Але за безглуздим жеребом його як «найбільшого і найспритнішого» помилково вибрали для участі в бою биків у Мадриді… Тепер Фердинанду доведеться навчитися тому, що він повинен був вміти від народження — бути хоробрим і відважним биком. За кілька днів він має успішно пройти курс молодого бика. Чим обернеться для героя такий досвід і чи впорається він з випробуваннями?

Весна на ТЕТ вже почалася!

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар