Документальна стрічка Володимира Мули «ЮКІ» боротиметься за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа. Історія перемог вільних українців потрапила до короткого листа AIPS Sport Media Awards 2020 у категорії Video Documentary.

«Безумовно, це приємна новина. Вперше документальна стрічка із України має шанс вибороти перемогу у галузевій премії AIPS Sport Media Awards. Поруч із «ЮКІ» стоять проекти провідних світових мовників – ORF, Globo TV, ESPN, CNN, Canal +. Номінація надзвичайно конкурентна. Впевнений, що український продукт не лише посперечається за основну нагороду, а й займе гідне місце у серці міжнародного глядача. Із неабияким захопленням очікуватиму на фінальні результати» — зазначає Володимир Мула, режисер та продюсер документальної стрічки «ЮКІ».

Переможець отримає статуетку та приз у розмірі USD 8.000. Друге місце оцінюється у $3 000, третє — $2 000. Тріумфатор стане відомий у середині березня. Повний перелік короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020 можна переглянути на сайті AIPS.

Нагадаємо, сенсаційний фільм «ЮКІ» вийшов у всеукраїнський прокат 3 грудня 2020 року. Стрічка розповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу — NHL. Наразі фільм доступний у онлайн-прокаті на платформах OLL.TV та MEGOGO.

AIPS Sport Media Awards — найвища міжнародна нагорода у галузі спортивних медіа. Щорічно міжнародно визнаний орган спортивної журналістики AIPS маючи мережу 160 країн відзначає професіоналів, які виробляють найкращий та найкреативніший спортивний контент на планеті — від фотографії до відео та цифрових подкастів.

Герої стічки: Орест Кіндрачук, Іван Буцик, Кен Данейко, Джеф Чикрун, Ерик Нестеренко, Брюс Драйвер, Володимир Грецький, Еді Шах, Руслан Федотенко, Іван Грецький

В епізодах: Джері Савчук (син Тараса Савчука), Келі Груді (хокейний аналітик телеканалу CBC), Роман Коваль (історик), Мирон Биць (Президент УСЦАК), Орест Теплий (приватний колекціонер).

Анотація до фільму: Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL. Іван Грецький, Орест Кіндрачук, Ерік Нестеренко, Іван Буцик, Руслан Федотенко та багато інших, що у різні епохи здобували світову славу за океаном. Неймовірні розповіді легенд NHL, чий приклад надихає світ! Настав час пишатися ними і на їхній рідній землі — в Україні. «ЮКІ» — реальні історії перемог вільних українців!

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий