В день Державного Герба України 19.02 відбулась прем‘єра нової пісні Наталії Валевської «Я Люблю Україну!» на офіційних каналах співачки та у її соцмережах. А вже сьогодні, 21.02, на телеканалі «Правда ТУТ» презентує нову пісню «Я Люблю Україну!» у своєму авторській програмі Valevska Show.

Наталія Валевська є співавторкою цієї пісні.

— Все почалось з віршів , які мені надіслала Лариса Вороніна, донька легендарного українського дизайнера Михаїла Вороніна. Вони мені одразу лягли на душу. Минув рік з того часу, коли Лариса мені надіслала вірші, перед Днем Незалежності я почала просинатись від того, що ніби якась Сила мені казала уві сні: «Вставай, ти маєш зробити цю пісню» — це не давало мені спокою до грудня . Я звернулась до молодого, талановитого Julik Назарія Гука . Ми одразу знайшли спільну мову, виявилось, що мама Назарія так само як і моя мама вже понад 20 років на заробітках в Італії. Я розповіла, яку журу відчуваю, через те, що моя мама і багато інших батьків на чужині , через те, що в країні економічний занепад, наскільки для мене важливо заспівати цю пісню і адресувати українцям у всіх куточках світу. Коли Назарій поклав вірші на музику, я почувши цю пісню довго плакала. І перед очима з‘явились хлопці з передової, дітки загиблих героїв АТО, і всі ті люди, що поїхали з України! В серці виникло неабияке бажання побачити нашу Україну процвітаючою! Щоб батьки і діти були разом, і, щоб українці були щасливі!»

Співпраця з Оксаною Фурса видатною художницею України для створення обкладинки синглу — це окрема історія.

— Під час підготовки до фотосесії для обкладинки нового синглу, мені хотілося знайти якийсь нестандартне рішення для свого образу, і коли я побачила в журналі картини Оксани Фурса, зрозуміла, що вони ідеально підходять для нової пісні «Я люблю Україну!». У них багато кольору і світла, багато настрою і одночасно присутні національні мотиви. Ми з Оксаною знайомі давно, але в зв’язку з моєю великою завантаженістю ніяк не виходило зустрітися. Я бачила її роботи в Інтернет, але картини в живу володіють зовсім інший енергетикою. Це чудо! Оксана запропонувала використовувати на зйомках шовкові тканини і хустки з принтами її робіт. Я дуже вдячна Оксані за те, що вона погодилася бути присутнім на майданчику і брати участь в створенні образів. Вважаю, вийшло чудово!

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий