Нещодавно прихильники затамовували погляд і подих над новою відеороботою «Пьяная без вина», як співачка  знов нас радує гарними новинами зі свого  життя.

Починаючи з цього року, свій  творчий шлях MISS IRIS почала  на телеканалі FASHION STAR TV( всеукраїнський телеканал про моду та зірок шоу-бізнесу)  в ролі телеведучої  програми TV HOST FASHION.

З лютого місяця були відзняті перші пробні випуски програми. Запрошеними гостями стали: співак Вадим Олійник, співачка Міша Романова, відомий український дизайнер  Айне Гассе та популярний блогер Олег  Машуковський.

Як прокоментувала співачка: «Для мене цікавий досвід та відкриття нових можливостей, а саме моїх власних. Робота з камерами, текстами, цікавими людьми з різних сфер. Вміння орієнтуватися  по ходу зйомок. Я отримую величезне задоволення від процесу підготовки й самих інтерв’ю. Я знову вчусь! Для мене це важливо, постійно себе тримати в тонусі, відкривати в собі нові грані. Мої враження від перших ефірів: звісно хвилювання, щось не те сказати, або не так, відчуваю мовний бар’єр також. Синдром «відмінника» постійно присутній. Хочеться з першого разу виконати ідеально, але на все потрібен час, сподіваюсь, що глядач буде помічати різницю з кожним випуском програми. Для мене це дуже важливо!»

Рубрики: Музика ТБ

Залиште ваш коментар