Директорка Школи леді Тетяна Мокріді розповіла про роботу з «пацанками», яка не потрапить до ефіру.

З нагоди Дня рідної мови директорка Школи леді реаліті «Від пацанки до панянки» (Новий канал) Тетяна Мокріді розказала, як вона навчала учасниць п’ятого сезону висловлювати свої думки та комунікувати одна з одною.

– Коли учениці потрапили до Школи леді, то більшість із них не могли зв’язати два слова, – каже директорка. – Одні через педагогічну запущеність, ігнорування книг, а хтось через те, що після вживання наркотиків та алкоголю губили головну думку в спілкуванні. Я часто проводила з дівчатами заняття, які залишаться поза кадром. Навчала їх будувати речення, висловлювати свою думку і комунікувати одна з одною. Також рекомендувала їм подивитися певні фільми та публічні виступи. Іноді доводилося примушувати їх читати та пояснювати, що книги можуть бути найкращими вчителями і навіть ліками. Розповідала, що люди інколи спілкуються так, що перед ними зачиняються двері та від них відвертаються люди.

Тетяна неодноразово просила дівчат, аби вони працювали над словниковим запасом та вивчали рідну мову.

– Мені інколи достатньо поговорити з людиною кілька хвилин, аби зрозуміти, що вона собою являє, – зізнається директорка. – Мова – це виховання, освіта, знання та стиль життя. Дівчина може бути неймовірною красунею, та щойно вона відкриває рота – упс! І на людину вже дивишся іншими очима. Пам’ятаєте, ще Сократ говорив: «Заговори, щоб я тебе побачив».

За словами директорки, вона виросла у двомовній родині. Батько говорив українською, а мама – російською.

– Мати народилася в Латвії, – розповідає Тетяна. – І провела там свою юність. Згодом вона вивчила українську. Тож я з дитинства досконало знала дві мови. В сім’ї ми говоримо виключно українською, бо живемо в Україні. І це принципово!

До прем’єри реаліті «Від пацанки до панянки» залишився тиждень. Вмикайте Новий канал 1 березня о 19:00.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий