Концепція цьогорічного фестивалю Winter X Energy — нестандартні виступи і незвичні учасники, але з традиційною для фестивалів Energy рисою змішувати несумісне. Спеціальна подія до 10-річчя проєкту Energy відбудеться 26 лютого у київському клубі «Теплий Ламповий».

В цьому році  у фестивалі візьмуть участь:

Cosmopolis (CSMPLS) — київський гурт, або Експериментальне Музичне Об’єднання, що створює чуттєву музику в широкому фронті стилів від synthpop до більш темного саунду.

GannaBaby — «Це не просто чувіха, з якою тобі круто. Це ще 2 пацана і апарат». Так самі себе називають музиканти цього столичного гурту, свіжі треки і кліпи якого рвуть український сегмент YouTube.

X-0rtiN — вибуховий TBM/hardstyle проект від Alice Van Scott, засновника Ukrainian Cyber Industrial Community.

Inner Voice Conference — учасник київської формації Powerstorm, що об’єднала артистів важкого і експериментального електронного саунду, представить свій industrial hardcore сет.

Featon — ідеолог і головний організатор фестивалю Energy, а також засновник журналу Gothica, виступить з industrial сетом.

IZVNE — співорганізатор фестивалю Energy, який нещодавно відсвяткував 20 років dj кар’єри, представить вою підбірку dark techno музики.

Спеціальним гостем фестивалю стане  StereoIgor — автор і ведучий Першого аудіожурналу Stereobaza, культова постать української музичної індустрії.

Три причини для того, щоб відвідати фестиваль Winter X Energy:

  1. Долучитися до десятирічної історії фестивалю, де був представлений весь спектр важкої і експериментальної електронної музики.
  2. Відсвяткувати ювілей фестивалю разом з гуртами і діджеями.
  3. Побувати на справжньому темному івенті і зануритися в світ електронного андерграунда.

 

Рубрики: Афиша Музыка

Оставьте ваш комментарий