8 березня на СТБ відбудеться прем’єра третього сезону психологічного реаліті «Супермама», в рамках якого мами з кардинально різними поглядами на виховання дітей позмагаються за звання найкращої. Ведучим проєкту залишиться експерт із питань дитячої вікової психології Дмитро Карпачов. Як і раніше, програма виходитиме з понеділка по четвер о 18:00.

Щотижня нова четвірка матусь із різними принципами виховання боротимуться за перемогу. Героїні ходитимуть у гості одна до одної, а відтак – виставлятимуть оцінки суперницям у трьох категоріях: виховання дітей, хазяйновитість і самореалізація. У фіналі тижня свою оцінку ставитиме і ведучий програми Дмитро Карпачов. Учасниця, яка набере найбільшу кількість балів, отримає звання «супермама».

У новому сезоні глядачі познайомляться з героїнями із Одеси, Києва, Запоріжжя та інших міст України. Вразять не тільки методи виховання, а й історії їхнього життя і досягнення їхніх дітей. Так, серед них буде дитина, яка володіє «Золотою кнопкою на YouTube», знаменита мати п’ятірні, молода бабуся та інші. Крім того, в кожному випуску глядачі дізнаються практичні та цінні поради ведучого Дмитра Карпачова.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий