На зйомках шоу «Де логіка?» (Новий канал) артистка поділилася цікавими фактами з особистого життя.

Українська співачка з гурту «НеАнгелы» Слава Камінська виховує двох чудових дітей – доньку Лауру та синочка Леона. Малечі зараз 5 і 6 років, тож період яскравих запитань – у самому розпалі. На зйомках нового шоу «Де логіка?» (Новий канал) артистка зізналася, що часто губиться від дитячих фраз, а іноді й ніяковіє. Та найчастіше сміється.

«Закінчився чай, жарти і будь-який здоровий глузд»: як Слава Камінська застрягла в потягу

– Вони постійно ставлять безліч запитань то мені, то Едгару, – розповідає Камінська. – Наприклад, запитують, коли весілля. До того ж, наше з ним (Слава розлучилася з чоловіком майже два роки тому – прим. ред.) Хоча, мені здається, їх у цьому плані найбільше цікавить весела вечірка. Звісно, ми відповідаємо на все у жартівливій формі, але у глухий кут мене дітвора заганяє частенько. Деколи не так навіть із запитаннями, як із проханнями. Купити ящірку, наприклад. А тут які можуть бути аргументи, якщо мама просто боїться (але ніколи в цьому не зізнається). А ще Леон нещодавно запитав, наприклад, що означає «звонок, будто выстрел в спину», які почув у пісні. Так тлумачення слова «неочікувано» я ще не пояснювала. Було складно.

Найцікавіше, що стандартне запитання: «Звідки беруться діти?» у сім’ї не звучить.

– Цього запитання я не чула, бо вони вже знають, що були у мами в животику, – пояснює артистка. – Я їм показувала фото, де була вагітна. Яким чином діти у животик потрапили, ми ще з татом не пояснювали. Взагалі, вважаю, може, тато краще пояснить, адже він лікар. Анатомічні метаморфози йому ближчі (сміється).

Побачити Славу Камінську та всі її таланти можна буде вже цієї весни у проектах, які покаже Новий канал. З 9 березня стартує інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?», де вона зі своєю колегою Дашею Астаф’євою спробує довести, що жіноча логіка сильніша за чоловічу. А з 23 березня на телеканалі стартує гумористичне шоу Improv Live Show, де співачка покаже свої акторські здібності та почуття гумору. Не пропустіть вибухові прем’єри!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар