В світ вийшла нова відеоробота українського R&B виконавця Sysuev під назвою «Танеш». У новій мелодійній пісні артист експериментує з жанрами, додає більш електронне звучання у звичний для нього R&B вайб, трохи повертаючи нас у музичну епоху початку 2000-х, коли жанр активно розвивали топ-артисти Chris Brown, Usher і Trey Songz, яких так любить артист з раннього дитинства. Sysuev дотримується цих традицій, переносячи їх в українські музичні реалії, показує цікаві вокальні ходи в першому куплеті, красиву мелодію і витончені переходи з основного голосу на фальцет у приспіві і міцний, впевнений речитатив у другому куплеті. Цікаво, що інструментальну частину для цієї балади створив один з кращих R&B бітмейкерів Лондона Acekeyz, з яким Sysuev давно дружить і створює спільні треки.

Sysuev зберігає незмінне звучання, за яке артиста цінують меломани. «Танеш» — це тонкий і ніжний трек, його варто слухати, коли ви закохані та глибоко переживаєте цю історію. 2020 рік був значним для артиста. Він випустив успішні сингли «Знайомі Незнайомці», «Будь на Ізі», «Гучній Двіж», «Час Іти», «Різдвяна Сторі», а також альбом «Mr. Worldwide». Свіжим синглом «Танеш» артист всім дає зрозуміти, що не збирається зменшувати оберти і в новому 2021 році.

Візуальною підтримкою синглу виступає ніжна та захоплююча відеоробота, в якій ми можемо спостерігати історію відносин закоханої пари з несподіваними алегоріями. Прекрасно знятий кіношний ряд, цікаві символи, захоплюючі сцени у кліпі досить вдало поєднуються з емоційною складовою пісні «Танеш».
— Новий сингл і кліп — це моя особиста історія, вона про самотнього рибалку який зайшов у глухий кут, намагаючись позбутися від усіх спогадів про любов його життя. Він оселився на маяку і рибалить кожен день, не покладаючи рук. Однак головна героїня постійно нагадує про себе і він продовжує нею марити, — розповідає Sysuev.
Цей кліп створено в колаборації з талановитим режисером Володимиром Шпаком, а у головній ролі знялася відома телеведуча і блогер Олександра Шульгіна.

Теги:
Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар