Одна з найяскравіших учасниць модельного реаліті розповіла про знайомства зі всесвітньо відомими особистостями.

Арина Любітєлєва – якщо не найуспішніша випускниця модельного реаліті Нового каналу, то точно одна з таких. За п’ять років у моделінгу вона встигла попрацювати з іменитими дизайнерами, знятися для обкладинки Harper’s Bazaar, пожити в США і навіть закрутити роман з кількома всесвітньо відомими зірками.

– Я не надто тремтіла, коли знайомилася з зірками, адже в цей час вже зустрічалася з Беном з Imagine Dragons (Бен Маккі – бас-гітарист гурту, з яким Арина зустрічалася два роки, – прим. ред.), а це майже легенда. До цього в мене був ще відоміший хлопець. Тож до такого оточення я звикла, – зізналася Арина. – Коли ти живеш в Америці, з зірками дуже легко знайомитися. Тим більше, якщо знаходишся в певній тусовці, як я.

Щоб перерахувати всіх зірок, з якими Арина особисто знайома або перетиналася в компаніях, не вистачить пальців обох рук.

– Якось у ресторані на мене дуже пильно дивився якийсь чоловік. Дивився-дивився, дивився-дивився, і лише потім я зрозуміла, що це актор Міккі Рурк. Чоловік Шакіри, футболіст Жерар Піке, взагалі до мене клеївся – хотів, щоб я з ним пісню заспівала, – розповіла учасниця реаліті «Супер Топ-модель по-українськи», яке показував Новий канал. – А в Токіо познайомилася з футболістом Ліонелем Мессі – він приїжджав зніматися в рекламній кампанії годинників, а я була знайома з організаторами цієї зйомки, тож потім ми разом гуляли.

Про втечу з магазину разом із вагітною Іриною Шейк, знайомство з Леонардо Ді Капріо і розставання з бас-гітаристом Imagine Dragons – у «Модельному краш-тесті» з Ариною Любітєлєвою: https://www.youtube.com/watch?v=FHHDnyjzXhU 

Рубрики: Зірки Мода ТБ

Залиште ваш коментар