Експерт модельного реаліті Нового каналу пояснив, які якості повинна мати модель, щоб наблизитися до досконалості.

Ідеали краси змінюються так швидко, що за ними складно гнатися. У 90-ті в тренді були худі дівчата з блідою шкірою. У 2000-ні в моду почав входити здоровий спосіб життя, а моделі стали боротися з анорексією. У 2010-х по світу прокотилася хвиля бодіпозитиву, і популярними стали моделі plus-size.

То якою ж все-таки має ідеальна модель? На це питання відповів Сергій Нікітюк – модельний букер і скаут, експерт проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який показував Новий канал.

– Ідеальних моделей не існує. Ідеального в світі взагалі нічого немає, крім заходів сонця і світанків – того, що створила природа. Але є моделі, які близькі до ідеалу. Вони не псують нерви, багато заробляють, ніколи не спізнюються. У них немає прищів і маленькі попи. І вони практично німі, – усміхнувся Сергій Нікітюк в інтерв’ю Ганні Буткевич. – Але таких дуже мало.

Знайти близьких до досконалості моделей Сергію Нікітюку вдалося і в модельному реаліті Нового каналу – після закінчення проекту він продовжив працювати з такими його випускницями як Арина Любітєлєва, Даша Майстренко, Саша Літвін і Катя Чечеленко.

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар