Готовий починати весну з найвеличніших мультів сучасності? Тоді вмикай ТЕТ по буднях о 21:15 — сміливі принцеси, допитливі школярки, позитивні домашні тварини, відважні доньки вождів і навіть напівбоги проведуть з тобою фантастичний тиждень. 

У понеділок о 21:15 м/ф «Секрети домашніх тварин» 

Життя тер’єра Макса, мазунчика долі, кардинально змінюється. Його господиня Кеті приносить додому дворняжку на ім’я Дюк, якого вона забрала з притулку. Але Макс і Дюк повинні забути про сварки, тому що дізнаються, що білий кролик Сніжок — ватажок армії тварин, викинутих на вулицю, хоче помститися всім домашнім вихованцям та їх господарям…

У вівторок о 21:15 м/ф «Думками навиворіт» 

Як зрозуміти, що відбувається в інших людей в голові, якщо іноді не знаєш, що робиться у власній? Історія дівчинки Райлі, за вчинки якої відповідають п’ять основних емоцій: Радість, Смуток, Страх, Гнів і Відраза. Так само емоції керують й іншими людьми і щодня допомагають вирішувати найрізноманітніші проблеми.

Певний час емоції живуть дружно, але раптом виявляється, що Райлі чекає переїзд з невеликого затишного містечка в галасливий і багатолюдний мегаполіс. Кожна з емоцій вважає, що саме вона краще інших знає, що потрібно робити в цій непростій ситуації, і в голові у дівчинки настає повна плутанина. Щоб налагодити життя у великому місті, освоїтися в новій школі і подружитися з однокласниками, емоціям Райлі доведеться знову навчитися працювати у команді.

У середу о 21:15 м/ф «Відважна» 

Одна рудоволоса непокірна принцеса, яка живе у Середньовічній Шотландії, не планує ставати королевою і виходити заміж за принца — королівство чекають проблеми. Головна героїня, Меріда, воліє насолоджуватися свободою, стріляти з улюбленого лука, а також скакати на коні лісами та полонинами.

У 2021 їй би навряд чи міг хтось завадити та у Середні віки правила були інші. Її мати, Елінор, запрошує до королівства трьох лордів із синами, які мають змагатися за серце принцеси. Але Меріда не планує виходити заміж заради влади і могутності. Вона тікає з дому в ліс, де зустрічається зі старою чаклункою. Щоб змінити думку матері, Меріда вдається до магії чаклунки. Але вона і подумати не могла про те, до яких наслідків це призведе.

У четвер о 21:15 м/ф «Ваяна»

Ваяна, донька вождя острівного племені в Тихому океані, вирішує відправитися в небезпечну морську подорож для того, щоб врятувати світ від темряви. Компанію їй складе веселий і колись могутній напівбог Мауї. Під час своїх мандрів їм доведеться пережити чимало пригод: перетнути океан, битися з чудовиськами та зруйнувати стародавнє закляття.

Ваяна впевнена, що в неї все вийде, адже вона пам’ятає головне правило діснеївської принцеси: коли ситуація зайшла в глухий кут — починай співати.

У п’ятницю о 21:15 м/ф «Зоотрополіс»

Вітаємо в Зоотрополісі — сучасному місті, населеному найрізноманітнішими тваринами, від величезних слонів до крихітних мишок. У цьому місті з’являється новий офіцер поліції, життєрадісна зайчиха Джуді Хоппс, яка з перших днів роботи розуміє, як складно бути маленькою і пухнастою серед великих і сильних поліцейських. Джуді хапається за першу ж можливість проявити себе, не дивлячись на те, що її партнером буде балакучий хитрий лис Нік Вайлд. Удвох їм доведеться розкрити справу, від якої буде залежати доля всіх мешканців Зоотрополісу.

На телеканалі ТЕТ є все заради твоєї усмішки!

Рубрики: Кіно Новини ТБ

Залиште ваш коментар